Aizkaru tīrīšana

Aizkaru un skatuves ietērpu tīrīšana

Aizkari ir ļoti efektīvs gaisa filtrs iekštelpās, tie sevī uzņem lielu daudzumu putekļus, smakas, spalvas un alergēnus, savukārt tas rada perfektus apstākļus putekļu ērcīšu dzīvošanai, kuras savukārt cilvēkam var izraisīt dažādus alerģiskus simptomus.

Apmācīti darbinieki nodrošinās ātru darbu izpildi un nevainojamu kvalitāti, ļaus Jums būt gandarītiem par mūsu servisa standartiem un apkalpošanu. Mūsu tīrīšanas metode sevī ietver tīrīšanu ar tvaika iekārtu un vakuma sūkšanu.

Mēs ieradīsimies pie Jums, lai veiktu aizkaru tīrīšanu, tiem karājoties pie sienas. Aizkaru noņemšana nav nepieciešama. Jūs iegūsiet svaigāku, veselīgāku, drošāku un tīrāku vidi telpās, kurās uzturaties ikdienā.

Īsumā par svarīgāko

Aizkaru tīrīšana ievērojami uzlabos vizuālo izskatu un pagarina to lietošanas mūžu. Audums var kļūt par dažādu baktēriju un mikroorganismu mājokli, ja tas netiek regulāri kopts un tīrīts. Aizkaru tīrīšana atjaunos to sākotnējo izskatu.ānu tī

aizkaru tīrīšana

Sazinies ar mums


Aizpildiet saziņas formu un mēs ar Jums sazināsimies 24 stundu laikā
Pakalpojuma sniegšanas formā norādītā informācija ir konfidenciāla, tā tiks izmantota tikai klienta apkalpošanas nolūkos un netiks nodota trešajām personām.

Kontakti


Mūsu darbības reģions


Atsauksmes


Mīksto krēslu tīrīšana

★★★★★
5 5 1
Vienkaarshi super puishi!

Ādas mēbeļu tīrīšana

★★★★★
5 5 1
Ar veiktajiem darbiem esmu apmierināts. Ceru uz turpmāku sadarbību un ieteikšu arī citiem, kad jautās par mēbeļu tīrīšanu.

Mīksto krēslu tīrīšana

★★★★★
5 5 1
Kvalitatīvs darbs un operatīvs serviss. Paldies par sadarbību!

Saņemiet atlaižu kuponus mīksto mēbeļu eko-tīrīšanai

Ievadiet vārdu un e-pasta adresi,  un saņemsiet kuponus savā e-pastā pāris minūšu laikā.
Pārbaudiet, vai tie nav iekrituši SPAM mapītē.

K U P O N I - I R - N O S Ū T Ī T I - !