paklāju tīrīšana

Mīksto grīdas segumu tīrīšana

Mēs sniedzam profesionālus mīksto grīdas segumu tīrīšanas pakalpojumus privātpersonām, uzņēmumiem un valsts iestādēm, tīrīšanu veicam izbraukumā pie klienta. Apkalpojam klientus Rīgā un visā Latvijā.

 

Mūsu serviss garantē vieglu un patīkamu pieredzi, un augstāko tīrības rezultātu katrā tīrīšanas reizē. Saviem klientiem piedāvājam augstākās kvalitātes paklāju tīrīšanas pakalpojumu,  par pieņemamu cenu, tiekam galā ar dažādiem darba apjomiem, sākot ar mazām biroju telpām vai dzīvojamajām telpām, līdz pat viesnīcu un biroja ēku paklāju tīrīšanai.

 

Izmantojot mūsu pakalpojumus Jūs varēsiet būt droši, ka nolīgstat profesionālu un uzticamu servisu. Jūs varēsiet paļauties uz to, ka Jūsu paklājs atkal atgūs sākotnējo tīrību un svaigumu. Veicot paklāju tīrīšanu regulāri, Jūsu paklāji saglabās savu skaistumu vienmēr, un Jūs būsiet droši par tīru un veselīgu vidi savai ģimenei, vai saviem darbiniekiem un klientiem. 

 

Strādājam ar modernām tīrīšanas iekārtām (Santoemma MAXI) un tirgū atzītiem tīrīšanas līdzekļiem (Chem-spec, TRI-BIO), tie nodrošina gružu un dažādu traipu likvidāciju, nekaitējot paklāja struktūrai un materiālam. Tīrīšanas laikā paklāji tiek dezinficēti no nelabvēlīgajām baktērijām un putekļu ērcītēm, kuras ieperinājušās dziļi paklāja šķiedrā. paklāju tīrīšana

Pateicoties mūsdienīgām tīrīšanas iekārtām, paklājā pēc mazgāšanas nepaliek liels daudzums ūdens. Tas nodrošina to, ka paklājs būs pilnībā sauss 6-12 stundu laikā pēc tīrīšanas.

 

Ekoloģiskie paklāju tīrīšanas līdzekļi palīdzēs saglābāt dabisku atmosfēru Jūsu mājās. Visi mūsu līdzekļi ir ekoloģiski tīri, draudzīgi bērniem, pieaugušajiem un mājdzīvniekiem.

paklāju tīrīšana

Ja radušies jautājumi, tad zvaniet: 2 061 4002, priecāsimies palīdzēt!


paklāju tīrīšana
paklāju tīrīšana
paklāju tīrīšana
paklāju tīrīšana
paklāju tīrīšana

Visit Us On FacebookVisit Us On Youtube

Jaunākie raksti blogā:

Sazinies ar mums!

Sūtiet foto ar tīrāmajiem elementiem izmantojot WHATSAPP, vai e-pastu. 
Mēs apskatīsim foto un informēsim Jūs par precīzu paklapojuma cenu nekavējoties!

Mūsu darbības reģions


Open chat
Powered by