Ieklāto paklāju tīrīšana /
mīksto grīdas segumu tīrīšana

 

Mēs sniedzam profesionālus paklāju un mīksto grīdas segumu tīrīšanas pakalpojumus privātpersonām, uzņēmumiem un valsts iestādēm.

Mūsu serviss garantē vieglu un patīkamu pieredzi, un augstāko tīrības rezultātu katrā tīrīšanas reizē. Mēs saviem klientiem piedāvājam augstākās kvalitātes paklāju tīrīšanas pakalpojumu,  par pieņemamu cenu, tiekam galā ar dažādiem darba apjomiem, sākot ar mazām biroju telpām vai dzīvojamajām telpām, līdz pat viesnīcu un biroja ēku paklāju tīrīšanai.

Izmantojot mūsu pakalpojumus Jūs varēsiet būt droši, ka nolīgstat profesionālu un uzticamu servisu. Jūs varēsiet paļauties uz to, ka Jūsu paklājs atkal atgūs sākotnējo tīrību un svaigumu.  Veicot paklāju tīrīšanu regulāri, Jūsu paklāji saglabās savu skaistumu vienmēr, un Jūs būsiet droši par tīru un veselīgu vidi savai ģimenei, vai saviem darbiniekiem un klientiem. 

Strādājam ar modernām tīrīšanas iekārtām (Santoemma MAXI) un tirgū atzītiem tīrīšanas līdzekļiem (Chem-spec, TRI-BIO), tie nodrošina gružu un dažādu traipu likvidāciju, nekaitējot paklāja struktūrai un materiālam. Tīrīšanas laikā paklāji tiek dezinficēti no nelabvēlīgajām baktērijām un putekļu ērcītēm, kuras ieperinājušās dziļi paklāja šķiedrā.

 

Pateicoties mūsdienīgām tīrīšanas iekārtām, paklājā pēc mazgāšanas nepaliek liels daudzums ūdens. Tas nodrošina to, ka paklājs, pēc mazgāšanas, būs pilnībā lietojams apmēram 12 stundu laikā.

Ekoloģiskie paklāju tīrīšanas līdzekļi palīdzēs saglābāt dabisku atmosfēru Jūsu mājās. Visi mūsu līdzekļi ir ekoloģiski tīri, draudzīgi bērniem, pieaugušajiem un mājdzīvniekiem.

Ja radušies jautājumi, tad zvaniet: 2 061 4002, priecāsimies palīdzēt!

 

Sazinies ar mums


Aizpildiet saziņas formu un mēs ar Jums sazināsimies 24 stundu laikā
Pakalpojuma sniegšanas formā norādītā informācija ir konfidenciāla, tā tiks izmantota tikai klienta apkalpošanas nolūkos un netiks nodota trešajām personām.

Kontakti


Mūsu darbības reģions


Atsauksmes


Dīvāna tīrīšana

★★★★★
5 5 1
Super! Džeki malači, kārtīgi iztīrīti dīvāni.

Dīvāna tīrīšana

★★★★★
5 5 1
Labākās atsauksmes gan par klientu servisu, gan pašu tīrīšanu! Darbinieks Rihards rūpīgi un kārtīgi iztīrīja mūsu stūra dīvānu! Paldies!

Dīvāna tīrīšana

★★★★★
5 5 1
Mūsu dīvānam šodien otrā dzimšanas diena! Smaidīgi darbinieki un laipna apkalpošana. Paldies Jums!

Saņemiet atlaižu kuponus mīksto mēbeļu eko-tīrīšanai

Ievadiet vārdu un e-pasta adresi,  un saņemsiet kuponus savā e-pastā pāris minūšu laikā.
Pārbaudiet, vai tie nav iekrituši SPAM mapītē.

K U P O N I - I R - N O S Ū T Ī T I - !