Paklāju tīrīšana

Ieklāto paklāju tīrīšana /
mīksto grīdas segumu tīrīšana

paklāju tīrīšana

Mēs sniedzam profesionālus paklāju un mīksto grīdas segumu tīrīšanas pakalpojumus privātpersonām, uzņēmumiem un valsts iestādēm, tīrīšanu veicam izbraukumā pie klienta.

Mūsu serviss garantē vieglu un patīkamu pieredzi, un augstāko tīrības rezultātu katrā tīrīšanas reizē. Mēs saviem klientiem piedāvājam augstākās kvalitātes paklāju tīrīšanas pakalpojumu,  par pieņemamu cenu, tiekam galā ar dažādiem darba apjomiem, sākot ar mazām biroju telpām vai dzīvojamajām telpām, līdz pat viesnīcu un biroja ēku paklāju tīrīšanai.

Izmantojot mūsu pakalpojumus Jūs varēsiet būt droši, ka nolīgstat profesionālu un uzticamu servisu. Jūs varēsiet paļauties uz to, ka Jūsu paklājs atkal atgūs sākotnējo tīrību un svaigumu. Veicot paklāju tīrīšanu regulāri, Jūsu paklāji saglabās savu skaistumu vienmēr, un Jūs būsiet droši par tīru un veselīgu vidi savai ģimenei, vai saviem darbiniekiem un klientiem. 

Strādājam ar modernām tīrīšanas iekārtām (Santoemma MAXI) un tirgū atzītiem tīrīšanas līdzekļiem (Chem-spec, TRI-BIO), tie nodrošina gružu un dažādu traipu likvidāciju, nekaitējot paklāja struktūrai un materiālam. Tīrīšanas laikā paklāji tiek dezinficēti no nelabvēlīgajām baktērijām un putekļu ērcītēm, kuras ieperinājušās dziļi paklāja šķiedrā. paklāju tīrīšana

Pateicoties mūsdienīgām tīrīšanas iekārtām, paklājā pēc mazgāšanas nepaliek liels daudzums ūdens. Tas nodrošina to, ka paklājs, pēc mazgāšanas, būs pilnībā lietojams apmēram 12 stundu laikā.

Ekoloģiskie paklāju tīrīšanas līdzekļi palīdzēs saglābāt dabisku atmosfēru Jūsu mājās. Visi mūsu līdzekļi ir ekoloģiski tīri, draudzīgi bērniem, pieaugušajiem un mājdzīvniekiem.
paklāju tīrīšana

Ja radušies jautājumi, tad zvaniet: 2 061 4002, priecāsimies palīdzēt!

paklāju tīrīšana
paklāju tīrīšana
paklāju tīrīšana
paklāju tīrīšana
paklāju tīrīšana

Visit Us On FacebookVisit Us On Google PlusVisit Us On Youtube

Jaunākie raksti blogā:

Sazinies ar mums!

Sūtiet foto ar tīrāmajiem elementiem izmantojot WHATSAPP, vai e-pastu. 
Mēs apskatīsim foto un informēsim Jūs par precīzu paklapojuma cenu nekavējoties!

Mūsu darbības reģions


Saņemiet atlaižu kuponus mīksto mēbeļu eko-tīrīšanai

Ievadiet vārdu un e-pasta adresi,  un saņemsiet kuponus savā e-pastā pāris minūšu laikā.
Pārbaudiet, vai tie nav iekrituši SPAM mapītē.

K U P O N I - I R - N O S Ū T Ī T I - !