Paklāju tīrīšana Jūsu mājoklim

Paklāju tīrīšana Jūsu mājoklim

 

Vai Jūsu paklājiem ir nepieciešama tīrīšana? Mēs sniedzam profesionālus paklāju un mīksto grīdas segumu tīrīšanas pakalpojumus. Mūsu serviss garantē vieglu un patīkamu pieredzi un augstāko tīrības rezultātu katrā tīrīšanas reizē. Ar paklāju tīrīšanu nodarbojamies vairāk kā 4 gadus un skaidri apzināmies tos riskus, ko sagādā paklāju tīrīšana ar ķīmiskajiem tīrīšanas līdzekļiem. Tieši tāpēc, mēs paklāju tīrīšanā izmantojam tikai ekoloģiski tīrus produktus, rūpējoties par mūsu klientu un darbinieku veselību.

Paklāju tīrīšana ar ķīmiskajiem līdzekļiem var izraisīt dažādas nepatīkamas blakusparādības. Ķīmiskās daļiņas izplatīsies gaisā un nokļūs visā Jūsu majoklī. Šīs ķīmiskās daļiņas var izraisīt nelabvēlīgu ietekmi uz cilvēku veselību un radīt alerģiskas reakcijas, sliktu dūšu, reiboni, galvas sāpes un enerģijas trūkumu.

Ekoloģiskie paklāju tīrīšanas līdzekļi palīdzēs saglābāt dabisku atmosfēru Jūsu mājās. Visi mūsu līdzekļi ir ekoloģiski tīri, draudzīgi bērniem, pieaugušajiem un mājdzīvniekiem.

Tīrīšanā izmantojam profesionālus tīrīšanas līdzekļus, tie nodrošina to, ka no paklāja šķiedras tiks iztīrīti visi traipi, netīrumi, smiltis, putekļi un alergēni. Pateicoties mūsdienīgām tīrīšanas metodēm, paklāja mazgāšanā nav nepieciešams liels daudzums ūdens. Tas nodrošina to, ka pēc paklāja mazgāšanas, tas būs pilnībā sauss, pāris stundu laikā.

 

Kas iekļauts paklāju
eko-tīrīšanas pakalpojumā?

Paklāja sausā tīrīšana
Likvidējam gružus, spalvas un netīrumus no paklāja.

Traipu likvidēšana
Atrodam un likvidējam radušos traipus un smaku avotus, izmantojot profesionālu apgaismojumu un ekoloģiskos tīrīšanas līdzekļus.

Tīrīšana ar tvaiku
Tīrīšanas laikā tiek likvidētas baktērijas un nelabvēlīgie mikroorganismi (alergēni un putekļu ērcītesno dziļākajām paklāja šķiedrām.

Vispārējā paklāja mazgāšana
Vispārējo mazgāšana, atjaunos paklāja izskatu un liks atdzīvoties krāsai.

Ūdens noņemšana ar vakuuma
sūkšanas iekārtu

Veicam 95% ūdens noņemšanu ar vakuuma sūkšanas iekārtu. Paklāja žūšanas laiks, pēc darbu izpildes ir 3-8 stundas.

Tīrīšanu veicam
izbraucot pie klienta

Visa veida tīrīšanas darbus veicam uz vietas, klienta telpās.  Mūsu darbinieki ieradīsies pie Jums, līdzi ņemot specializētas iekārtas (putekļu sūcējs, vakuuma sūkšanas iekārta, tvaika tīrīšanas iekārta) un visu nepieciešamo inventāru, lai  veiktu tīrīšanas darbus profesionālā manierē un augstākajā kvalitātē.

Mūsu darbinieki katru rītu sāk ar plašu smaidu, pozitīvu attieksmi un tīru darba uniformu. Iekštelpās strādājam īpaši rūpīgi, lai neviena netīrā ūdens pilīte nenonāktu un Jūsu baltā paklāja, baltajām sienām, mēbelēm vai parketa grīdas. Mēs organizējam augsta līmeņa darbinieku apmācību programmu, kas nepieciešama, lai mēs būtu droši par izcilu rezultātu, katrā pakalpojuma sniegšanas reizē. 

Sazinies ar mums


Aizpildiet saziņas formu un mēs ar Jums sazināsimies 24 stundu laikā
Pakalpojuma sniegšanas formā norādītā informācija ir konfidenciāla, tā tiks izmantota tikai klienta apkalpošanas nolūkos un netiks nodota trešajām personām.

Kontakti


Mūsu darbības reģions


Atsauksmes


Ādas mēbeļu tīrīšana

★★★★★
5 5 1
Ar veiktajiem darbiem esmu apmierināts. Ceru uz turpmāku sadarbību un ieteikšu arī citiem, kad jautās par mēbeļu tīrīšanu.

Dīvāna tīrīšana

★★★★★
5 5 1
Super! Džeki malači, kārtīgi iztīrīti dīvāni.

Ādas mēbeļu tīrīšana

★★★★★
5 5 1
Profesionāli, klusi un korekti. Ļoti labi iztīrīts dīvāns. Vislabākās atsauksmes par firmu un darbiniekiem Kristapu un Oskaru.

Saņemiet atlaižu kuponus mīksto mēbeļu eko-tīrīšanai

Ievadiet vārdu un e-pasta adresi,  un saņemsiet kuponus savā e-pastā pāris minūšu laikā.

Kuponi ir nosūtīti!