Par mīksto mēbeļu tīrīšanu

Par mīksto mēbeļu tīrīšanu


Mūsu uzņēmums ievērojami atšķiras konkurējošiem tīrīšanas uzņēmumiem, mēs tīrīšanas procesā izmantojam tikai ekoloģiskos tīrīšanas produktus (TRI-BIO). Mūsu tīrīšanas metodes nodrošina augstāko tīrības rezultātu, neradot kaitējumu cilvēku un dzīvnieku veselībai, un apkārtējai videi.

Rezultātā iegūsiet no traipiem, smakām, putekļu ērcītēm un alergēniem tīras mēbeles.

Mīksto mēbeļu tīrīšana atjaunos to sākotnējo izskatu un ievērojami pagarinās to lietošanas mūžu. Ikdienā mīsktās mēbeles sevī uzņem lielu daudzumu netīrumus, gružus un putekļus, un protams traipus, kas rodas no ēdiena vai izlietiem dzērieniem. Ja Jums ir mājdzīvnieks, kas ikdienā uzturās divānā, tad tas noteikti ir pilns ar spalvām, vai pievilcies ar nepatīkamu aromātu.

Mūsu serviss garantē vieglu un patīkamu pieredzi un augstāko rezultātu katrā tīrīšanas reizē. Parasta traipu likvidēšana un mēbeļauduma tīrīšana ir pavisam vienkāršs darbs. Tomēr, mēs esam pārliecināti, ka lielākā daļa netīrumi, gruži, alergēni un putekļu ērcītes slēpjās dziļi auduma šķiedrā un polsterējumā. Tieši tāpēc mūsu tīrīšanas metode ir atšķirīga. Mēs uzbrūkam netīrumiem un alergēniem mēbeļauduma virspusē, kā arī dziļi auduma šķiedrā- izmantojot tvaika tīrīšanas metodi.

Mūsu mēbeļu tīrīšanas procesā ir divas būtiskas atšķirības.

Pirmkārt, mēs izmantojam tikai ekoloģiskus un videi draudzīgus tīrīšanas produktus. Otrkārt, mēs veicam padziļinātu mēbeļu tīrīšanu, un mehāniski likvidējam netīrumus, traipus un alergēnus no dziļākajām auduma šķiedrām, izmantojot tvaika tīrīšanas metodi.

Tīrīšana ar tvaika tīrīšanas metodi prasa īpašu uzmanību un zināšanas kā arī jāveic materiāla noturības pārbaude.  Katram audma tipam ir nepieciešams piemērot pareizo tīrīšanas metodi. Tvaiks ir ļoti maza molekula, kas ar lielu ātrumu un spiedienu spēj iekļūt vidziļākajās mēbeļu šķiedrās. Būtiska priekšrocība ir tā, ka tīrot ar tvaiku tiek samazināta baktēriju un mikrobu vairošanās iespēja. Pretstatā ķīmiskajiem tīrīšanas līdzekļiem, tvaiks uz notīrītās virsmas neatstāj alerģiju veicinošus nosēdumus. Tas ir jo īpaši svarīgi, ja mājās ir mazi bērni, kuri aktīvi cenšas iepazīt apkārtējo pasauli. Tīrot ar tvaiku, nav jāsatraucas arī par iespējamu ādas kairinājumu vai citiem riskiem veselībai. Tvaiks saista putekļus un neļauj alergēniem tikt izkliedētiem, līdz ar to ievērojami uzlabojas iekštelpu vide. mīksto mēbeļu tīrīšanas serviss

Ar pakalpojumu cenām variet iepazīties šeit!

Kāpēc izvēlēties eko-tīrīšanu Jūsu mīkstajām mēbelēm?

Eko-tīrīšanas līdzekļi likvidē traipus tik pat efektīvi, kā ķimiskie tīrīšanas līdzekļi.

Tīrīšanas laikā un pēc tīrīšanas, telpā neizplatīsies ķimisko līdzekļu kodīgais aromāts, smarža būs patīkama un neitrāla.

Izmantojot mūsu servisu, varēsiet būt droši par ekoloģiski tīru un no ķīmikālijām brīvu vidi telpās, kurās Jūs un Jūsu ģimene uzturaties ikdienā.

Mūsu ekoloģiskais mēbeļauduma šampūns nesatur krāsvielas, smaržvielas, balinošo hloru, toksiskas vielas, ir pH neitrāls, hipoalerģisks un bioloģiski sadalāms.

Zīmīgi, ka ekoloģiskās tīrīšanas pakalpojuma cena būtiski neatšķiras no tīrīšanas ar ķīmiskajiem tīrīšanas līdzekļiem.

Kas iekļauts mīksto mēbeļu eko-tīrīšanas pakalpojumā?

Mēbeļu sausā tīrīšana
Likvidējam gružus, spalvas un netīrumus no
visām mēbeļu virsmām un spraugām.

Traipu likvidēšana
Atrodam un likvidējam radušos traipus un smaku avotus, izmantojot profesionālu apgaismojumu un ekoloģiskos tīrīšanas līdzekļus.

Tīrīšana ar tvaiku
Tīrīšanas laikā tiek likvidētas baktērijas un nelabvēlīgie mikroorganismi (alergēni un putekļu ērcītesno dziļākajām mēbeļauduma šķiedrām.

Vispārējā mēbeļauduma mazgāšana
Vispārējo mazgāšana, atjaunos mēbeļauduma izskatu un liks atdzīvoties krāsai.

Ūdens noņemšana ar vakuuma
sūkšanas iekārtu

Veicam 95% ūdens noņemšanu ar vakuuma sūkšanas iekārtu. Mēbeļu žūšanas laiks, pēc darbu izpildes ir 3-8 stundas.

Tīrīšanu veicam
izbraucot pie klienta

Visa veida tīrīšanas darbus veicam uz vietas, klienta telpās.  Mūsu darbinieki ieradīsies pie Jums, līdzi ņemot specializētas iekārtas (putekļu sūcējs, vakuuma sūkšanas iekārta, tvaika tīrīšanas iekārta) un visu nepieciešamo inventāru, lai  veiktu tīrīšanas darbus profesionālā manierē un augstākajā kvalitātē.

Mūsu darbinieki katru rītu sāk ar plašu smaidu, pozitīvu attieksmi un tīru darba uniformu. Iekštelpās strādājam īpaši rūpīgi, lai neviena netīrā ūdens pilīte nenonāktu un Jūsu baltā paklāja, baltajām sienām, mēbelēm vai parketa grīdas. Mēs organizējam augsta līmeņa darbinieku apmācību programmu, kas nepieciešama, lai mēs būtu droši par izcilu rezultātu, katrā pakalpojuma sniegšanas reizē. 

anytime serviss

Sazinies ar mums


Aizpildiet saziņas formu un mēs ar Jums sazināsimies 24 stundu laikā
Pakalpojuma sniegšanas formā norādītā informācija ir konfidenciāla, tā tiks izmantota tikai klienta apkalpošanas nolūkos un netiks nodota trešajām personām.

Kontakti


Mūsu darbības reģions


Atsauksmes


Ādas mēbeļu tīrīšana

★★★★★
5 5 1
Mani pilnībā apmierināja sniegto pakalpojumu kvalitāte un darbu izpildes laiks. Kā arī mani ļoti iepriecienājas, ka viss pēc darbu veikšanas bija sakartots un kārtīgs. Novēlu – tā arī turpināt.

Ādas mēbeļu tīrīšana

★★★★★
5 5 1
Ar veiktajiem darbiem esmu apmierināts. Ceru uz turpmāku sadarbību un ieteikšu arī citiem, kad jautās par mēbeļu tīrīšanu.

Dīvāna tīrīšana

★★★★★
5 5 1
Mūsu dīvānam šodien otrā dzimšanas diena! Smaidīgi darbinieki un laipna apkalpošana. Paldies Jums!

Saņemiet atlaižu kuponus mīksto mēbeļu eko-tīrīšanai

Ievadiet vārdu un e-pasta adresi,  un saņemsiet kuponus savā e-pastā pāris minūšu laikā.
Pārbaudiet, vai tie nav iekrituši SPAM mapītē.

K U P O N I - I R - N O S Ū T Ī T I - !