Krēslu tīrīšana


Krēslu tīrīšana

 

Traipi un putekļi, kas uzkrājušies krēslu lietošanas un glabāšanas laikā, liek mēbeļaudumam izskatīties nokalpojušam un vecam. Bet patiesībā, ir nepieciešams pavisam nedaudz, lai krēsli iegūtu savu otro jaunību un pavisam svaigu izskatu. Viesu sagaidīšana būs daudz patikamāka, apzinoties, ka visi krēsli ir tīri no visiem traipiem un netīrumiem. 

Krēslu tīrīšana atjaunos mēbeļauduma izskatu, tā pagariots to lietošanas mūžu. Izmantojot mūsu pakalpojumus Jūs varēsiet būt droši, ka nolīgstat profesionālu un uzticamu servisu. Jūs varēsiet paļauties uz to, ka Jūsu kresli būs atguvuši sākotnējo tīrību un svaigumu. Lai saglabātu krēslu izskatu, tir būtu regulāri jākopj ar sausās tīrīšanas metodi (ne retāk, kā reizi mēnesī), un ieteicams veikt profesionālu ģenerāltīrīšanu apmēram 1 reizi gadā. 

Veicam visu veidu mīksto krēslu tīrīšanu- atpūtas krēslu, virtuves krēslu, biroja krēslu… u.c. 

Darbu izpildei izmantojam profesionālas tīrīšanas iekārtas no Itālijas. Tās nodrošina augstāku darbu izpildes kvalitāti un ievērojami samazina krēslu žūšanas laiku pēc tīrīšanas. Mēs tiekam galā ar dažādiem darbu apjomiem, sākot ar dažu virtuves krēslu tīrīšanu, līdz pat krēslu tīrīšanai kino teātros un biroju ēkās.

Kāpēc izvēlēties eko-tīrīšanu Jūsu mīkstajām mēbelēm?


 Mūsu ekoloģiskā tīrīšanas metode likvidē traipus tik pat efektīvi, kā tīrīšana ar ķīmiskajiem tīrīšanas līdzekļiem.

Tīrīšanas laikā un pēc tīrīšanas, telpā neizplatīsies ķimisko līdzekļu kodīgais aromāts, smarža būs patīkama un neitrāla.

Izmantojot mūsu servisu, varēsiet būt droši par ekoloģiski tīru un no ķīmikālijām brīvu vidi telpās, kurās Jūs un Jūsu ģimene uzturaties ikdienā.

Mūsu ekoloģiskais mēbeļauduma šampūns nesatur krāsvielas, smaržvielas, balinošo hloru, toksiskas vielas, ir pH neitrāls, hipoalerģisks un bioloģiski sadalāms

Zīmīgi, ka ekoloģiskās tīrīšanas pakalpojuma cena būtiski neatšķiras no tīrīšanas ar ķīmiskajiem tīrīšanas līdzekļiem.

Tīrīšanu veicam izbraucot pie klienta

Visa veida tīrīšanas darbus veicam uz vietas, klienta telpās.  Mūsu darbinieki ieradīsies pie Jums, līdzi ņemot specializētas iekārtas (putekļu sūcējs, vakuma sūkšanas iekārta, tvaika tīrīšanas iekārta) un visu nepieciešamo inventāru, lai  veiktu tīrīšanas darbus profesionālā manierē un augstākajā kvalitātē.

Mūsu darbinieki katru rītu sāk ar plašu smaidu, pozitīvu attieksmi un tīru darba uniformu. Iekštelpās strādājam īpaši rūpīgi, lai neviena netīrā ūdens pilīte nenonāktu un Jūsu baltā paklāja, baltajām sienām, mēbelēm vai parketa grīdas. Mēs organizējam augsta līmeņa darbinieku apmācību programmu, kas nepieciešama, lai mēs būtu droši par izcilu rezultātu, katrā pakalpojuma sniegšanas reizē. 

Visit Us On FacebookVisit Us On Youtube

Jaunākie raksti blogā:

Sazinies ar mums!

Sūtiet foto ar tīrāmajiem elementiem izmantojot WHATSAPP, vai e-pastu. 
Mēs apskatīsim foto un informēsim Jūs par precīzu paklapojuma cenu nekavējoties!

Mūsu darbības reģions


Open chat
Powered by