Gultas matraču tīrīšana

 
Ja līdz šim brīdim vēl neesat apsvēris domu par gultas matrača tīrīšanu, tad padomājiet par šo: katrs no mums pavada gultā vismaz 6-8 stundas katru nakti. Tas ir ilgs laiks, ko pavadīt vietā, kura netiek regulāri tīrīta. Lai uzturētu gultas matračus tīrus, ieteicams veikt regulāru tīrīšanu vismaz vienu reizi gadā. 

Tīrīšanu veicam izmantojot ekoloģiskos tīrīšanas līdzekļus (TRI-BIO), apvienojumā ar tvaika tīrīšanas iekārtu un profesionālu vakuma sūkšanas iekārtu. Tīrīšanas laikā gultas matracis tiks atbrīvots no gružiem un netīrumiem, kas iekļuvuši auduma šķiedrās, kā arī mikroorganismiem un alergēniem, kas var veicināt dažādas alerģiskas reakcijas. Ja Jūsu matracim ir nepatīkams aromāts, tad mūsu dziļās tīrīšanas metode pilnībā likvidēs nepatīkamās smakas un sniegs Jūsu matracim pavisam jaunu svaigumu!

matraču tīrīšana
matraču tīrīšana
matraču tīrīšana

Mūsu ekoloģiskais mēbeļauduma šampūns nesatur krāsvielas, smaržvielas, balinošo hloru, toksiskas vielas, ir pH neitrāls, hipoalerģisks un bioloģiski sadalāms. Zīmīgi, ka matrača ekoloģiskās tīrīšanas pakalpojuma cena būtiski neatšķiras no tīrīšanas ar ķīmiskajiem tīrīšanas līdzekļiem.

Apskatīt pakalpojumu cenas -> 

 

matraču tīrīšana

Tīrīšanu veicam izbraucot pie klienta

Visa veida tīrīšanas darbus veicam uz vietas, klienta telpās.  Mūsu darbinieki ieradīsies pie Jums, līdzi ņemot specializētas iekārtas (putekļu sūcējs, vakuuma sūkšanas iekārta, tvaika tīrīšanas iekārta) un visu nepieciešamo inventāru, lai veiktu tīrīšanas darbus profesionālā manierē un augstākajā kvalitātē.

Mūsu darbinieki katru rītu sāk ar plašu smaidu, pozitīvu attieksmi un tīru darba uniformu. Iekštelpās strādājam īpaši rūpīgi, lai neviena netīrā ūdens pilīte nenonāktu un Jūsu baltā paklāja, baltajām sienām vai parketa grīdas. Mēs organizējam augsta līmeņa darbinieku apmācību programmu, kas nepieciešama, lai mēs būtu droši par izcilu rezultātu, katrā pakalpojuma sniegšanas reizē. 

anytime serviss

Visit Us On FacebookVisit Us On Google PlusVisit Us On Youtube

Jaunākie raksti blogā:

Sazinies ar mums!

Sūtiet foto ar tīrāmajiem elementiem izmantojot WHATSAPP, vai e-pastu. 
Mēs apskatīsim foto un informēsim Jūs par precīzu paklapojuma cenu nekavējoties!

Mūsu darbības reģions


Saņemiet atlaižu kuponus mīksto mēbeļu eko-tīrīšanai

Ievadiet vārdu un e-pasta adresi,  un saņemsiet kuponus savā e-pastā pāris minūšu laikā.
Pārbaudiet, vai tie nav iekrituši SPAM mapītē.

K U P O N I - I R - N O S Ū T Ī T I - !