Gultas matraču tīrīšana

Gultas matraču tīrīšana


Ja līdz šim brīdim vēl neesat apsvēris domu par gultas matrača tīrīšanu, tad padomājiet par šo: katrs no mums pavada gultā vismaz 6-8 stundas katru nakti. Tas ir ilgs laiks, ko pavadīt vietā, kura netiek regulāri tīrīta. Lai uzturētu gultas matračus tīrus ikdienā, tos nepieciešams izsūkt ar putekļu sūcēju, ne retāk, kā reizi mēnesī. Ja uz matrača parādījies kāds traips, tad nepieciešams nekavējoties izsaukt profesionālu tīrīšanas servisu nekavējoties. Ilgi nostāvējušos traipus pilnībā likvidēt no baltā gultas matrača var būt ļoti sarežģiti, vai pat neiespējami.

Tīrīšanas laikā gultas matracis tiks atbrīvots no putekļiem, gružiem un netīrumiem, kas iekļuvuši auduma šķiedrā.  Kā arī mikroorganismiem un alergēniem, kas var veicināt dažādas alergīskas reakcijas. Ja Jūsu matracim ir nepatīkams aromāts, tad mūsu dziļās tīrīšanas metode pilnībā likvidēs nepatīkamās smakas. Ja uz Jūsu gultas matrača ir parādījušies traipi, mēs tos likvidēsim un sniegsim Jūsu matracim pavisam jaunu svaigumu!

Gultas matraču ģenerāltīrīšanu vēlams veikt vienu reizi gadā. Iesakām matraču tīrīšanā izmantot profesionālu servisu. Mēs piedāvājam veikt profesionālu gultas matraču tīrīšanu, izmantojot tikai ekoloģiskos tīrīšanas produktus un tvaika tīrīšanas iekārtu.

Nevaram garantēt ilgi stāvējušu traipu 100% likvidēšanu.

gultas matraču tīrīšana

Kas iekļauts matrača eko-tīrīšanas pakalpojumā?

Matrača sausā tīrīšana
Likvidējam gružus, spalvas un netīrumus no
matrača  virsmas un spraugām.

Traipu likvidēšana
Atrodam un likvidējam radušos traipus un smaku avotus, izmantojot profesionālu apgaismojumu un ekoloģiskos tīrīšanas līdzekļus.
Nevaram garantēt ilgi stāvējušu traipu pilnīgu likvidēšanu.

Tīrīšana ar tvaiku
Tīrīšanas laikā tiek likvidētas baktērijas un nelabvēlīgie mikroorganismi (alergēni un putekļu ērcītes )no dziļākajām matrača šķiedrām.

Vispārējā mazgāšana
Vispārējo mazgāšana, atjaunos matrača izskatu un liks atdzīvoties krāsai.

Ūdens noņemšana ar vakuuma
sūkšanas iekārtu

Veicam 95% ūdens noņemšanu ar vakuuma sūkšanas iekārtu. Žūšanas laiks pēc darbu izpildes ir 3-8 stundas.

Tīrīšanu veicam
izbraucot pie klienta

Visa veida tīrīšanas darbus veicam uz vietas, klienta telpās.  Mūsu darbinieki ieradīsies pie Jums, līdzi ņemot specializētas iekārtas (putekļu sūcējs, vakuuma sūkšanas iekārta, tvaika tīrīšanas iekārta) un visu nepieciešamo inventāru, lai  veiktu tīrīšanas darbus profesionālā manierē un augstākajā kvalitātē.

Mūsu darbinieki katru rītu sāk ar plašu smaidu, pozitīvu attieksmi un tīru darba uniformu. Iekštelpās strādājam īpaši rūpīgi, lai neviena netīrā ūdens pilīte nenonāktu un Jūsu baltā paklāja, baltajām sienām, mēbelēm vai parketa grīdas. Mēs organizējam augsta līmeņa darbinieku apmācību programmu, kas nepieciešama, lai mēs būtu droši par izcilu rezultātu, katrā pakalpojuma sniegšanas reizē. 

Sazinies ar mums


Aizpildiet saziņas formu un mēs ar Jums sazināsimies 24 stundu laikā
Pakalpojuma sniegšanas formā norādītā informācija ir konfidenciāla, tā tiks izmantota tikai klienta apkalpošanas nolūkos un netiks nodota trešajām personām.

Kontakti


Mūsu darbības reģions


Atsauksmes


Ādas mēbeļu tīrīšana

★★★★★
5 5 1
Mani pilnībā apmierināja sniegto pakalpojumu kvalitāte un darbu izpildes laiks. Kā arī mani ļoti iepriecienājas, ka viss pēc darbu veikšanas bija sakartots un kārtīgs. Novēlu – tā arī turpināt.

Mīksto krēslu tīrīšana

★★★★★
5 5 1
Pateicamies Jūsu kolektīvam par laipno kumunikāciju un izcilo pakalpojuma kvalitāti. Noteikti imantosim Jūsu servisu atkārtoti.

Mīksto krēslu tīrīšana

★★★★★
5 5 1
Kvalitatīvs darbs un operatīvs serviss. Paldies par sadarbību!

Saņemiet atlaižu kuponus mīksto mēbeļu eko-tīrīšanai

Ievadiet vārdu un e-pasta adresi,  un saņemsiet kuponus savā e-pastā pāris minūšu laikā.

Kuponi ir nosūtīti!