Mīksto Mēbeļu Tīrīšana | Anytime Profesionālais Serviss https://www.eko-serviss.lv Mīksto mēbeļu un paklāju ekoloģiskās tīrīšanas serviss. Tue, 19 Mar 2019 20:11:12 +0000 en-US hourly 1 https://wordpress.org/?v=5.0.4 https://www.eko-serviss.lv/wp-content/uploads/2017/10/cropped-favicon-32x32.png Mīksto Mēbeļu Tīrīšana | Anytime Profesionālais Serviss https://www.eko-serviss.lv 32 32 Regulāri organizējam servisa izbraukumus, līdz 65km. no Rīgas. https://www.eko-serviss.lv/2018/11/12/servisa-izbraukumi-1-reizi-menesi/ https://www.eko-serviss.lv/2018/11/12/servisa-izbraukumi-1-reizi-menesi/#respond Mon, 12 Nov 2018 09:33:43 +0000 https://www.eko-serviss.lv/?p=6742 The post Regulāri organizējam servisa izbraukumus, līdz 65km. no Rīgas. appeared first on Mīksto Mēbeļu Tīrīšana | Anytime Profesionālais Serviss.

]]>
Eko-serviss  >  Blogs  >  Servisa izbraukumi, līdz 65km. no Rīgas.

Organizējam servisa izbraukumus, līdz 65km. no Rīgas.

Izbraukumu maršruti:

Garkalne -> Inčukalns -> Sigulda (un apkārtne) Ādaži -> Carnikava -> Saulkrasti (un apkārtne) Ogre -> Ikšķile -> Salaspils (un apkārtne) Jelgava -> Ozolnieki -> Dobele (un apkārtne) Ķekava -> Olaine -> Jaunmārupe -> Baldone (un apkārtne) Jūrmala -> Bigauņciems -> Lapmežciems.... -> .....Engure (un apkārtne). Precīzu informāciju par izbraukumu datumiem atradīsiet mūsu facebook lapā. Izbraukumu laikā pakalpojuma cenai netiek piemērotas transporta izmaksas!
Sargājiet mājdzīvniekus no sintētiskajiem tīrīšanas līdzekļiem!

___________ Stingri aizliegts Eko-blogā publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar Eko-blogā  publicētajiem materiāliem bez rakstiskas ANYTIME PROFESIONĀLĀ SERVISA atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, ir jānorāda publicētā materiāla avots.

Visit Us On FacebookVisit Us On Google PlusVisit Us On Youtube

Jaunākie raksti blogā:

Katru otro piektdienu, 15% atlaide visiem paklapojumiem!

The post Regulāri organizējam servisa izbraukumus, līdz 65km. no Rīgas. appeared first on Mīksto Mēbeļu Tīrīšana | Anytime Profesionālais Serviss.

]]>
https://www.eko-serviss.lv/2018/11/12/servisa-izbraukumi-1-reizi-menesi/feed/ 0
Sargājiet mājdzīvniekus no sintētiskajiem tīrīšanas līdzekļiem! https://www.eko-serviss.lv/2018/01/06/5268/ https://www.eko-serviss.lv/2018/01/06/5268/#respond Sat, 06 Jan 2018 10:41:41 +0000 https://www.eko-serviss.lv/?p=5268 The post Sargājiet mājdzīvniekus no sintētiskajiem tīrīšanas līdzekļiem! appeared first on Mīksto Mēbeļu Tīrīšana | Anytime Profesionālais Serviss.

]]>
Eko-serviss  >  Blogs  >  Sargājiet mājdzīvniekus no sintētiskajiem tīrīšanas līdzekļiem!

Sargājiet mājdzīvniekus no sintētiskajiem tīrīšanas līdzekļiem!

Arvien biežāk mājdzīvnieku īpašnieki saskaras ar gadījumiem, kad mājdzīvnieki ir saslimuši vai arī saindējušies ar ķimikālijām, kas atrodamas mīkstajās mēbelēs un paklājos, pēc to ķīmiskās tīrīšanas. Šādas ziņas neapšaubāmi rada satraukumu, jo atšķirībā no ekoloģiskajiem līdzekļiem, kuru ietekme un to īpašības ir plašāk zināmas un vieglāk izpētāmas, sintētiskajiem tīrīšanas līdzekļiem trūkst brīdinājumu marķējumu, precīzu sastāvdaļu sarakstu un instrukciju. Pat ja nav pārliecinošu pierādījumu, ka pēc ķīmiskās tīrīšanas mīkstajās mēbelēs un paklājos esošās sintētiskās vielas ir galvenais kaķu slimību izraisītājs, dzīvnieku īpašniekiem būtu jāzina, ka ķīmiski iztīrītajā paklājā, dīvānā vai arī atpūtas krēslā varētu būt arī ļoti kaitīgas vielas.

Sargājiet mājdzīvniekus no sintētiskajiem tīrīšanas līdzekļiem!

Kaitīgas ķimikālijas mīkstajās mēbelēs un paklājos: patiesība vai baumas?  

Zinātnieki uzskata, ka mājdzīvnieki tiek pakļauti toksīniem, kas atrodami mīkstajās mēbelēs, paklājos vai citos priekšmetos, kas, ķīmiskās tīrīšanas laikā ir apstrādāti ar prettraipu ķīmiskām vielām, sauktām par perfluorētiem savienojumiem (PFC), kas atrodamas gandrīz katrā ķīmiskajā tīrīšanas līdzeklī.  Šīs vielas pakāpeniski izdalās no dīvāna vai paklāja, atstājot mikroskopiskas daļiņas visā mājā. Dzīvnieki absorbē šīs ķīmiskās vielas, un tās nonāk viņu asinsritē un smadzenēs. Mājdzīvnieki tiek saindēti ar daudz lielāku sintētisko rūpniecisko ķīmisko vielu daudzumu, nekā šo pašu vielu daudzums ir konstatēts cilvēkiem. Šie secinājumi vēl jo vairāk motivē pāriet uz mīksto mēbeļu un paklāju ekoloģisko tīrīšanu, visbeidzot, nomainīt visu savu tīrīšanas līdzekļu arsenālu.

ASV tika veikts pētījums un rezultāti bija satraucoši. Visi 20 suņi un 40 kaķi, kas piedalījās pētījumā, bija inficēti ar 48 no 70 pētāmajām rūpnieciskajām ķīmiskajām vielām. Daudzu ķīmisko vielu vidējais līmenis mājdzīvnieku vidū bija ievērojami lielāks nekā tas ir raksturīgs cilvēkiem; suņiem bija novērojams 2,4 reizes augstāks traipu un taukus aizturoša pārklājumu līmenis (perfluorētie savienojumi), savukārt kaķiem - 23 reizes vairāk antipirēna (PBDE), turklāt dzīvsudraba daudzums kaķu organismā bija vairāk nekā 5 reizes lielāks, salīdzinot ar vidējo dzīvsudraba daudzumu cilvēkos, kas bija konstatēts citos pētījumos.  

Tā kā mājdzīvnieki sevi regulāri apkopj, viņi sevī uzņem lielu daudzumu šādas sastāvdaļas, aplaizot sevi pēc gulēšanas dīvānā vai uz paklāja. Lai parūpētos par savu mīluļu drošību, ir jāatšķir mīti no reālām briesmām.

Simptomi, ka mājdzīvnieks ir saindējies ar ķīmsikām vielām.  

Galvenās pazīmes ir izteikti palielināta vai samazināta aktivitāte un apetīte, svara zudums, blāvs kažoks un paātrināta sirdsdarbība. Iegādājoties jaunus paklājus vai mēbeles, noskaidrojiet, vai tie ir apstrādāti ar antipirēnu, un, ja jūs nespējat savu kaķi turēt prom šīm lietām, esiet modri un pievērsiet uzmanību saindēšanās simptomiem.  

Mājdzīvniekiem draudzīgi risinājumi  

Mīksto mēbeļu un paklāju ekoloģiskā tīrīšana, ne vien likvidēs visus radušos traipus, bet arī ievērojami uzlabos vidi, kurā Jūs, Jūsu ģimene un mājdzīvnieki uzturaties ikdienā. Tīrīšanā izmantojam tikai ekoloģiskos tīrīšanas līdzekļus un tvaika tīrīšanas iekārtu.

 Kā iztīrīt mājdzīvnieku atstātos traipus mājas apstakļos, lasiet šeit ->

___________ Stingri aizliegts Eko-blogā publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar Eko-blogā  publicētajiem materiāliem bez rakstiskas ANYTIME PROFESIONĀLĀ SERVISA atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, ir jānorāda publicētā materiāla avots.
Visit Us On FacebookVisit Us On Google PlusVisit Us On Youtube

Jaunākie raksti blogā:

Katru otro piektdienu, 15% atlaide visiem paklapojumiem!

The post Sargājiet mājdzīvniekus no sintētiskajiem tīrīšanas līdzekļiem! appeared first on Mīksto Mēbeļu Tīrīšana | Anytime Profesionālais Serviss.

]]>
https://www.eko-serviss.lv/2018/01/06/5268/feed/ 0
Kā likvidēt mājdzīvnieku “negadījumu” atstātos traipus mājas apstākļos. https://www.eko-serviss.lv/2017/12/28/ka-likvidet-majdzivnieku-negadijumu-atstatos-traipus-majas-apstaklos/ https://www.eko-serviss.lv/2017/12/28/ka-likvidet-majdzivnieku-negadijumu-atstatos-traipus-majas-apstaklos/#respond Thu, 28 Dec 2017 19:24:58 +0000 https://www.eko-serviss.lv/?p=5271 The post Kā likvidēt mājdzīvnieku “negadījumu” atstātos traipus mājas apstākļos. appeared first on Mīksto Mēbeļu Tīrīšana | Anytime Profesionālais Serviss.

]]>
Eko-serviss  >  Blogs  >  Kā likvidēt mājdzīvnieku atstātos traipus mājas apstākļos?
Kā likvidēt mājdzīvnieku atstātos traipus mājas apstākļos?
Daudziem no mums dzīve nav iedomājama bez mājdzīvniekiem. Diemžēl mūsu spalvainajiem draugiem nereti gadās “nelaimes gadījumi”, sevišķi jauniem suņiem un kaķiem, kas vēl nav pielāgojušies jaunajai videi. Taču daržreiz “nokārtoties” neīstajās vietās gadās pat visapmācītākajam mājdzīvniekam.

Mājdzīvnieku atstātie traipi ir īpaši noturīgi un to smaka ir asa un nepatīkama. Pilnīga traipu un smakas likvidēšana ir diezgan sareģīts process. Mēs Jums ieteiksim dažus risinājumus, kas var palīdzēt dažādu mājdzīvnieku atstāto traipu un smaku likvidēšanā.

Paturiet prātā, ka pirms izmantojat jebkuru tīrīšanas produktu uz paklāja vai mīkstajām mēbelēm, ir svarīgi to pārbaudīt uz neliela laukuma, neuzkrītošā vietā, pirms ķeraties klāt pie īstā traipa tīrīšanas.

Priekš urīna traipiem, ļoti labi darbojas etiķa un cepamās sodas maisījums. Cepamā soda un etiķis efektīvi novērš nepatīkamos aromātus. Samaisiet 200ml. remdenu ūdeni ar 200ml. balto galda etiķi, tam pievienojiet četras ēdamkarotes cepamās sodas, ielejiet to aerosola izsmidzinātāja pudelē un kārtīgi sakratiet. Iesākumā traipu nepieciešams nosusināt. Izmantojiet lielu daudzumu papīra dvieļus, vai atrodiet lupatu, kas Jums vairs nav vajadzīga, uzklājiet to problemātiskajai vietai, uzlieciet grāmatu uz lupatas un faktiski uzkāpiet uz grāmatas ar visu svaru. Tad lupatu izskalojiet un atkārtojiet šo procesu vairākas reizes. Tas izņems lielāko daļu traipa.

Tālāk, izsmidziniet sagatavoto šķidrumu uz problemātiskās zonas un ļaujiet tam pamērcēties apmēram piecas minūtes, tad uzmanīgi paberzējiet traipu un nosusiniet to ar lupatu vai papīra dvieļiem. Pēc tam novērtējiet situāciju, ja nepatīkamais aromāts vēl joprojām ir saglabājies, tad apsmidziniet tīrāmo laukumu ar pagatavoto tīrīšanas līdzekli un uzberiet tīru cepamo sodu uz tīrāmā laukuma. Atstājiet uz 15 minūtēm, tad vairākas reizes apsmidziniet ar tīru ūdeni un nosusiniet ar papīra dvieļiem.

Iespējams, ka traipu nāksies tīrīt vairākas reizes.

Šī metode, izpildīta rūpīgi un atkārtota vairākas reizes likvidēs līdz 95% no traipa un aromāta. Lai traipu un aromātu likvidētu pilnībā, būs nepieciešams izsaukt profesionālu mīksto mēbeļu tīrīšanas servisu.

___________ Stingri aizliegts Eko-blogā publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar Eko-blogā  publicētajiem materiāliem bez rakstiskas ANYTIME PROFESIONĀLĀ SERVISA atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, ir jānorāda publicētā materiāla avots.
Visit Us On FacebookVisit Us On Google PlusVisit Us On Youtube

Jaunākie raksti blogā:

Katru otro piektdienu, 15% atlaide visiem paklapojumiem!

The post Kā likvidēt mājdzīvnieku “negadījumu” atstātos traipus mājas apstākļos. appeared first on Mīksto Mēbeļu Tīrīšana | Anytime Profesionālais Serviss.

]]>
https://www.eko-serviss.lv/2017/12/28/ka-likvidet-majdzivnieku-negadijumu-atstatos-traipus-majas-apstaklos/feed/ 0
Kā iztīrīt sarkanvīna traipu mājas apstākļos. https://www.eko-serviss.lv/2017/11/30/iztirit-sarkanvina-traipu/ Thu, 30 Nov 2017 11:00:02 +0000 https://www.eko-serviss.lv/?p=4484 The post Kā iztīrīt sarkanvīna traipu mājas apstākļos. appeared first on Mīksto Mēbeļu Tīrīšana | Anytime Profesionālais Serviss.

]]>
Eko-serviss  >  Blogs  >  Kā iztīrīt vīna traipu mājas apstākļos.

Kā iztīrīt vīna traipu mājas apstākļos.

Sapotams, ka mums visiem patīk brīvdienas, tās ir paredzētas atpūtai un kopā būšanai, tā pat kā vīns. Taču viena neveikla kustība un nākamais ko Jūs ieraugāt uz paklāja vai dīvāna ir trekns traips no Jūsu mīļākā sarkanvīna. Nav nepieciešams “ķert kreņķi” par radušos traipu izlijušo vīnu (ja vien, Jūs patiešām mīlat vīnu).

Izpildot pāris vienkāršus soļus, Jūs tiksiet vaļā no sarkanvīna traipa, pirms tas kļūst par Jūsu mājas patstāvīgo iedzīvotāju. Pirms mēģiniet noņemt jebkura veida traipus pārliecinieties, vai paklājam/dīvānam nav īpašas tīrīšanas prasības, piemēram paklāji, kas izgatavoti no dabīgiem materiālem un paklāji, kas satur dabīgās krāsvielas. Gadījumā, ja neesat pārliecināts, nevilcinieties un sazinieties ar profesionālu tīrīšanas servisu.

Pirmkārt, tiklīdz vīns nokļūst uz paklāja, ņemiet vairākus tīrus papīra dvieļus vai lupatiņas un sāciet nosusināt traipu. Nosusināšana likvidēs 70% no traipa. Galvenais izvairāties no traipa berzšanas, traipa berzēšana to paplašinās un ierīvēs dziļāk paklāja vai mēbeļauduma šķiedrā. Kad esat veikuši traipa uzsūkšanu, tad veicam atlikušā traipa lividēšanu izmantojot veikalā nopērkamos traipu tīrīšanas līdzekļus, vai arī pagatavojam līdzekli paši, no mājās pieejamajām sastāvdaļām. Pirms sākat lietot jebkuru traipu tīrīšanas līdzekli, pārbaudiet tā iedarbību uz neliela laukuma, paklāja vai dīvāna neskartajā daļā (kādā stūrītī vai neredzamā daļā).

Sodas ūdens: Šī burbuļojošā mikstūra ir lieliski piemērota, lai iztīrītu lielāko daļu traipu. Burbuļi palīdz izkliedēt traipu un paaugstinātais skābes līmenis palīdz atdalīt trapu no dziļākajām paklāja vai mēbeļauduma šķiedrām. Turpiniet traipa tīrīšanu ar nosusināšanas metodi, līdz tas ir gandrīz pilnībā izgaisis.

Lai likvidētu sarežģītus traipus pilnībā, tai skaitā sarkanvīna traipus, ieteicams izsaukt profesionālu tīrīšanas servisu. Izmantojot drošas un efektīvas traipu likvidēšanas metodes un specializetas iekārtas, mēs Jums palīdzēsim atjaunot Jūsu paklāju un mīksto mēbeļu sākotnējo izskatu.

___________ Stingri aizliegts Eko-blogā publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar Eko-blogā  publicētajiem materiāliem bez rakstiskas ANYTIME PROFESIONĀLĀ SERVISA atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, ir jānorāda publicētā materiāla avots.
Visit Us On FacebookVisit Us On Google PlusVisit Us On Youtube

Jaunākie raksti blogā:

Katru otro piektdienu, 15% atlaide visiem paklapojumiem!

The post Kā iztīrīt sarkanvīna traipu mājas apstākļos. appeared first on Mīksto Mēbeļu Tīrīšana | Anytime Profesionālais Serviss.

]]>
Vai Paklāju un mīksto mēbeļu eko-tīrīšana var palīdzēt pret alerģijām? https://www.eko-serviss.lv/2017/10/29/kapec-izveleties-tirisanu-ar-ekologiskiem-lidzekliem/ Sun, 29 Oct 2017 10:51:31 +0000 https://www.eko-serviss.lv/?p=224 The post Vai Paklāju un mīksto mēbeļu eko-tīrīšana var palīdzēt pret alerģijām? appeared first on Mīksto Mēbeļu Tīrīšana | Anytime Profesionālais Serviss.

]]>
Eko-serviss  >  Blogs  >  Vai paklāju un mīksto mēbeļu tīrīšana var palīdzēt pret alerģijām?

Vai paklāju un mīksto mēbeļu tīrīšana var palīdzēt pret alerģijām?

Vai kāds no Jūsu tuviniekiem cieš no alerģijām? Tad Jums noteikti būtu jāparūpējas par to, lai Jūsu paklāji un mīkstās mēbeles tiktu profesionāli iztīrītas.

Alerģiskās reakcijas izraisa dažāda veida kairinājumi.

Pirmkārt tā var būt alerģija pret mājdzīvniekiem. Vai zinājāt, ka suņa vai kaķa, kažoks un spalvas nav īstie alerģijas izraisītāji. Visbiežāk alerģisko reakciju cēlonis ir blaugznas (atmirušās ādas pārslas), siekalas un urīna smaka. Tātad neatkarīgi no tā, cik gara vai īsa ir mājdzīvnieka spalva, jebkurš suns vai kaķis var izraisīt alerģisku reakciju. Jūs iespējams meklējat paklāju un mēbeļu tīrīšanas pakalpojumus, kas varētu likvidēt šos kairinātājus no Jūsu paklājiem un mēbelēm. Jūs variet paturēt savu mīļoto mājdzīvnieku un samazināt alerģiju ietekmi uz Jūsu dzīvi, izmantojot mūsu ekoloģiskās tīrīšanas pakalpojumus.

Otrais iemesls alerģisko reakciju izraisīšanai ir putekļu ērcītes. Precīzāk sakot, tie ir putekļu ērcīšu izkārnījumi, kas cilvēkiem nereti izraisa alerģiskas reakcijas.Ērcīšu biotops ir gulta. Pētījumi parādīja,ka 65% no visām mājā dzīvojošām ērcītēm sastopamas gultā. Puse no tām dzīvo matračos, bet otra puse - matraču pārklājos un segās. Taču tās var būt iemitinājušās Jūsu dīvanā vai miļākajā atpūtas krēslā, iespējams pat paklājā uz kura spēlējās Jūsu bērni. Putekļu ērcītes barojās no atmirušajām ādas šūnām, tāpēc vietās, kurās pavadāt ilgāko laiku (dīvāni, gultas u.c.), ir šajā ziņā problemātiskākās. Vai mājas putekļu ērcītes liecina par netīrību? Šāds jautājums noteikti var nedot mieru ikvienam, kas sastopas ar šo problēmu. Te atbilde ir pavisam droša: ”Nē”. Kaut arī jāatzīst, ka nekārtīgā mājsaimniecībā noteikti būs vairāk putekļu, kur ērcītēm dzīvot un vairoties. Taču, lai izvairītos no putekļu ērcītēm pilnībā, ar to vien nepietiks, ka uzturēsim savu mājsaimniecību normālā tīrības stāvoklī. Tas tāpēc, ka daudzas putekļu substances nevar likvidēt ar parastiem tīrīšanas paņēmieniem.

Lai iznīcinātu šos veselībai kaitīgos parazītus, nepieciešams ar karstu tvaika plūsmu apstrādāt gultas matračus, paklājus, mīkstās mēbeles, segas un spilvenus. Tas nepieciešams, jo putekļu ērcītes nespēj pārciest karstumu. Ērcītes dzīvo pie optimālās temperatūras 25ºC. Taču tās var izturēt gandrīz stundu pat pie 60º. Tvaika plūsmas temperatūtra ir vairāk kā 100ºC., tādējādi tiek izsvēpētas 99% ērcītes.

Trešais iemesls alerģisku reakciju izpausmēm var būt jūtība pret ķīmiskajiem tīrīšanas līdzekļiem. Produkti, kas satur balinātāju, šķīdinātājums, skābes, krāsvielas un smaržvielas noteikti var izraisīt alerģiskas reakcijas. Viens no iemesliem var būt “nedabīgā un spēcīgā” ķīmiskā viela, tomer papildus tam arī spēcīgas smaržvielas un ķīmiskie aromāti, var kairināt elpceļus izraisīt alerģiskas izpausmes.

___________ Stingri aizliegts Eko-blogā publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar Eko-blogā  publicētajiem materiāliem bez rakstiskas ANYTIME PROFESIONĀLĀ SERVISA atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, ir jānorāda publicētā materiāla avots.
Visit Us On FacebookVisit Us On Google PlusVisit Us On Youtube

Jaunākie raksti blogā:

Katru otro piektdienu, 15% atlaide visiem paklapojumiem!

The post Vai Paklāju un mīksto mēbeļu eko-tīrīšana var palīdzēt pret alerģijām? appeared first on Mīksto Mēbeļu Tīrīšana | Anytime Profesionālais Serviss.

]]>
Padomi, kā uzlabot gaisa kvalitāti iekštelpās. https://www.eko-serviss.lv/2017/10/29/ka-pareizi-kopt-misktas-mebeles-majas-apstaklos/ Sun, 29 Oct 2017 10:50:36 +0000 https://www.eko-serviss.lv/?p=222 The post Padomi, kā uzlabot gaisa kvalitāti iekštelpās. appeared first on Mīksto Mēbeļu Tīrīšana | Anytime Profesionālais Serviss.

]]>
Eko-serviss  >  Blogs  >  Padomi kā uzlabot gaisa kvalitāti iekštelpās.

Padomi kā uzlabot gaisa kvalitāti iekštelpās.

Tīrs un svaigs ievērojami uzlabo cilvēku vispārējo veselību un pašsajūtu ikdienā. Ikviens no mums apmēram pusi dienas pavada iekštelpās. Gaisa kvalitātei, ko elpojat ir liela ieteikme uz Jūsu dzīves kvalitāti. Tāpēc ir svarīgi rūpēties par gaisa kvalitāti Jūsu mājoklī.

Labā ziņa ir tāda, ka izmantojot dažus vienkāršus principus, piemēram, tīrīšanā izmantojot videi draudzīgus tīrīšanas līdzekļus un nelietojot ķīmiskos gaisa atsvaidzinātājus, Jūs uzreiz elposiet pavisam svaigāku gaisu.

Nepieciešams likvidēt visus gaisa piesārņojuma avotus, pat nelieli ķīmisko vielu daudzumi var ilgstoši palikt iekštelpās, jo īpaši karstajos un aukstajos mēnešos, kad tiek izmantots gaisa kondicionieri vai apkure un logi tiek pārsvarā turēti ciet.

Pieturieties pie videi draudzīgiem tīrīšanas līdzekļiem, izvairieties no visiem produktiem ar spēcīgu smaržu. Pievērsiet īpašu uzmanību režotāju teiktajam. Meklējiet bioloģiskos tīrīšanas līdzekļus.

Regulāra telpu uzkopšana palīdzēs likvidēt putekļu ērcites, blaugznas, netīrumus un sadzīves putekļus, kā arī novērsīs to uzkrāšanos uz cietajām un mīkstajām virsmām. Pārliecinieties, ka Jūsu gultas matrcis tiek izsūkts ar putekļu sūcēju vienu reizi mēnesī. Novietojiet paklāju pie ieejas durvīm un uzturiet to tīru, lai samazinātu netīrumu ienešanu mājā. Iesakām izmantot putekļu sūcēju, kas aprīkots ar HEPA filtru.

Veiciet paklāju generaltīrīšanu vienu reizi gadā. Ja mājokļa grīdas sedz mīkstais grīdas segums, lielākos uzlabojumus iekštelpu gaisa kvalitātē sniegs paklāju ģenerāltīrīšana, ar nosacījumu, ka tīrīšanā netiek izmantoti ķīmiskie tīrīšanas līdzekļi.

Apkures vai gaisa kondicionēšanas sezonā var būt diezgan vilinoši izolēt telpas no āra gaisa, lai izvairītos no enerģijas tērēšanas, telpu sildīšanā vai dzesēšanā. Tas var novērst pie tā, ka elposim nostāvējušos gaisu, tas var uzkrāt nevālami daudz mitrumu, putekļus un alergēnus, kas nokļūst mūsu plaušās. Tātad ieteicams vēdināt telpas vismaz 1 reizi dienā, atverot plaši logus uz pāris minūtēm, lai veiktu pilnīgu gaisa nomaiņu. Kā arī nepieciešams sekot līdzi gaisa mitruma līmenim telpās, Ieteicamais gaisa relatīvais dzīvojamās telpās ir no 40 līdz 60%.

Uzmanības pievēršana sīkumiem atmaksājas. Nav nepieciešams ieguldīt naudu dārgos gaisa attīrītājos, lai uzlabotu gaisa kvalitāti iekštelpās. Dažas vienkāršas, ikdienišķas darbības palīdzēs Jums radīt milzīgu atšķirību, gaisa kvalitātē, ko elpojat ikdienā.

___________ Stingri aizliegts Eko-blogā publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar Eko-blogā  publicētajiem materiāliem bez rakstiskas ANYTIME PROFESIONĀLĀ SERVISA atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, ir jānorāda publicētā materiāla avots.

 

Visit Us On FacebookVisit Us On Google PlusVisit Us On Youtube

Jaunākie raksti blogā:

Katru otro piektdienu, 15% atlaide visiem paklapojumiem!

The post Padomi, kā uzlabot gaisa kvalitāti iekštelpās. appeared first on Mīksto Mēbeļu Tīrīšana | Anytime Profesionālais Serviss.

]]>