Dīvānu tīrīšana

Dīvānu tīrīšana

Ir patīkami baudīt filmu vakaru ar tuviniekiem uz ērta un tīra dīvāna. Taču dīvāns ikdienā sevī uzņem lielu daudzumu netīrumu- izlijuši dzērieni, ēdiena drupatas, putekļi, mājdzīvnieku spalvas un nepatīkami aromāti. Atslābināšanās pēc kārtīgas darba dienas Jūsu mīļākajā dīvānā būs daudz patīkamāka, apzinoties, ka tas ir ekoloģiski tīrs. first of all Dīvānu tīrīšana

Īsumā par svarīgāko

Dīvānu tīrīšana ievērojami uzlabo vizuālo izskatu un pagarina tā lietošanas mūžu. Mēbeļaudums var kļūt par dažādu baktēriju un mikroorganismu mājokli, ja tas netiek regulāri kopts un tīrīts. Dīvāna ekoloģiskā tīrīšana atjaunos tā sākotnējo izskatu, izmantojot ekoloģiski tīrus produktus, kas nekaitēs Jūsu ģimenei, mājdzīvniekiem un apkārtējai videi. dīvānu tīrīšana

Tradicionālie dīvānu tīrīšanas līdzekļi ir pārpildīti ar dažādām, veselībai nelabvēlīgām ķīmiskām vielām. Šīs ķīmiskās vielas ir nevēlams viesis Jūsu mājās, tad kāpēc ļaut kādam tos smidzināt uz Jūsu dīvāna. Mēs uzskatām, ka ekoloģisko tīrīšanas līdzekļu izmantošana ir labākais risinājums, lai parūpētos par dīvāna tīrību, Jūsu veselību un apkārtējo vidi.   Ķīmiskie tīrīšanas līdzekļi var saturēt dažādas nevēlamas un pat toksiskas vielas: pesticīdus, krāsvielas, smaržvielas, balinošo hloru u.c. dīvānu tīrīšana

Mēs uzskatām, ka jebkurš cilvēks, kas apzinātos šo vielu klātbūtni, izvairītos no šo līdzekļu izmantošanas savā mājoklī. Šie tīrīšanas līdzekļi var izraisīt dažādas veselības problēmas: ādas iekaisums, enerģijas trūkums, slikta dūša, reiboņi. Aizsargājiet savu tuvinieku veselību, izvairoties no ķīmisko līdzekļu lietošanas. in conclusion

Regulāra dīvāna tīrīšana var ievārojami pagarināt tā mūžu un saglabāt to vislabākajā izskatā - vienmēr! Tas ir ieguldījums jūsu mēbeļu ilgmūžībā. Mēs garantējam augstāko tīrības rezultātu, izmantojot tikai ekoloģiski tīrus produktus un tvaika tīrīšanas iekārtu. 

Rezultātā iegūsiet no traipiem, smakām, putekļu ērcītēm un alergēniem tīru dīvānu.

Ar pakalpojumu cenām variet iepazīties šeit!

Pdīvānu tīrīšana

Kāpēc izvēlēties eko-tīrīšanu Jūsu mīkstajām mēbelēm?

Eko-tīrīšanas līdzekļi likvidē traipus tik pat efektīvi, kā ķimiskie tīrīšanas līdzekļi.

Tīrīšanas laikā un pēc tīrīšanas, telpā neizplatīsies ķimisko līdzekļu kodīgais aromāts, smarža būs patīkama un neitrāla.

Izmantojot mūsu servisu, varēsiet būt droši par ekoloģiski tīru un no ķīmikālijām brīvu vidi telpās, kurās Jūs un Jūsu ģimene uzturaties ikdienā.

Mūsu ekoloģiskais mēbeļauduma šampūns nesatur krāsvielas, smaržvielas, balinošo hloru, toksiskas vielas, ir pH neitrāls, hipoalerģisks un bioloģiski sadalāms.

Zīmīgi, ka ekoloģiskās tīrīšanas pakalpojuma cena būtiski neatšķiras no tīrīšanas ar ķīmiskajiem tīrīšanas līdzekļiem.

dīvānu tīrīšana

Kas iekļauts dīvānu eko-tīrīšanas pakalpojumā?


Mēbeļu
sausā tīrīšana

Likvidējam gružus, spalvas un netīrumus no visām mēbeļu virsmām un spraugām.

Traipu likvidēšana
Atrodam un likvidējam radušos traipus un smaku avotus, izmantojot profesionālu apgaismojumu un ekoloģiskos tīrīšanas līdzekļus.

Tīrīšana ar tvaiku
Tīrīšanas laikā tiek likvidētas baktērijas un nelabvēlīgie mikroorganismi (alergēni un putekļu ērcītes )no dziļākajām mēbeļauduma šķiedrām.

Vispārējā mēbeļauduma mazgāšana
Mazgāšana, atjaunos mēbeļauduma izskatu un liks atdzīvoties krāsai.

Ūdens noņemšana ar vakuuma sūkšanas iekārtu
Veicam 95% ūdens noņemšanu ar vakuuma sūkšanas iekārtu. Mēbeļu žūšanas laiks, pēc darbu izpildes ir 3-8 stundas.

dīvānu tīrīšana

Tīrīšanu veicam izbraucot pie klienta

Visa veida tīrīšanas darbus veicam uz vietas, klienta telpās.  Mūsu darbinieki ieradīsies pie Jums, līdzi ņemot specializētas iekārtas (putekļu sūcējs, vakuuma sūkšanas iekārta, tvaika tīrīšanas iekārta) un visu nepieciešamo inventāru, lai  veiktu tīrīšanas darbus profesionālā manierē un augstākajā kvalitātē.

Mūsu darbinieki katru rītu sāk ar plašu smaidu, pozitīvu attieksmi un tīru darba uniformu. Iekštelpās strādājam īpaši rūpīgi, lai neviena netīrā ūdens pilīte nenonāktu un Jūsu baltā paklāja, baltajām sienām, mēbelēm vai parketa grīdas. Mēs organizējam augsta līmeņa darbinieku apmācību programmu, kas nepieciešama, lai mēs būtu droši par izcilu rezultātu, katrā pakalpojuma sniegšanas reizē. 

Sazinies ar mums


Aizpildiet saziņas formu un mēs ar Jums sazināsimies 24 stundu laikā
Pakalpojuma sniegšanas formā norādītā informācija ir konfidenciāla, tā tiks izmantota tikai klienta apkalpošanas nolūkos un netiks nodota trešajām personām.

Kontakti


Mūsu darbības reģions


Atsauksmes


Dīvāna tīrīšana

★★★★★
5 5 1
Labākās atsauksmes gan par klientu servisu, gan pašu tīrīšanu! Darbinieks Rihards rūpīgi un kārtīgi iztīrīja mūsu stūra dīvānu! Paldies!

Dīvāna tīrīšana

★★★★★
5 5 1
Mūsu dīvānam šodien otrā dzimšanas diena! Smaidīgi darbinieki un laipna apkalpošana. Paldies Jums!

Mīkstā grīdas seguma tīrīšana

★★★★★
5 5 1
Neticams gala rezultāts. Domāju, ka paklājs būs jāmaina, taču tagad izskatās kā jauns. Ātri un kvalitatīvi- iesaku!

Saņemiet atlaižu kuponus mīksto mēbeļu eko-tīrīšanai

Ievadiet vārdu un e-pasta adresi,  un saņemsiet kuponus savā e-pastā pāris minūšu laikā.
Pārbaudiet, vai tie nav iekrituši SPAM mapītē.

K U P O N I - I R - N O S Ū T Ī T I - !