Dīvānu tīrīšana + žāvēšana


Dīvānu tīrīšana + žāvēšana  

Ir patīkami baudīt filmu vakaru ar tuviniekiem uz ērta un tīra dīvāna. Taču dīvāns ikdienā sevī uzņem lielu daudzumu netīrumu- izlījuši dzērieni, ēdiena drupatas, putekļi, mājdzīvnieku spalvas un nepatīkami aromāti. Atslābināšanās pēc kārtīgas darba dienas Jūsu iemīļotajā dīvānā būs daudz patīkamāka, apzinoties, ka tas ir pilnībā tīrs.  first of all Dīvānu tīrīšana

Mēs garantējam augstāko tīrīšanas rezultātu starp konkurentiem.

Traipu likvidēšana un mēbeļauduma tīrīšana ir pavisam vienkāršs darbs. Tomēr, mēs esam pārliecināti, ka lielākā daļa netīrumi, gruži, alergēni un putekļu ērcītes slēpjās dziļi auduma šķiedrā un polsterējumā. Tieši tāpēc mūsu tīrīšanas metode ir atšķirīga. Mēs uzbrūkam netīrumiem un alergēniem mēbeļauduma virspusē, kā arī dziļi auduma šķiedrā- izmantojot tvaika tīrīšanas metodi.

dīvānu tīrīšana

Dīvānu žāvēšana 

Pēc tīrīšanas veicam dīvānu žāvēšanu, izmantojot  augstas veiktspējas mēbeļu žāvēšanas iekārtas, tās nodrošinās to, ka Jūsu dīvāns būs lietojams jau pāris stundu laikā pēc tīrīšanas.

Mēs nevaram garantēt, ka pēc tīrīšanas dīvāns būs pilnībā sauss uzreiz, jo dažādiem mēbeļaudumiem ir dažāds žūšanas laiks. Taču mēs varam garantēt to, ka tas būs ievērojami sausāks, kā izvēloties jebkuru no konkurentu pakalpojumiem. dīvānu tīrīšana

Mūsu dīvānu tīrīšanas metode 

Salīdzinājumā ar konkurentu piedāvājumu, mūsu tīrīšanas procesā  ir divas būtiskas atšķirības. Primkārt, mēs izmantojam tikai ekoloģiskus un videi draudzīgus tīrīšanas produktus. Otrkārt, mēs veicam padziļinātu tīrīšanu, un mehāniski likvidējam netīrumus, traipus un alergēnus no dziļākajām mēbeļauduma šķiedrām, izmantojot tvaika tīrīšanas metodi, rezultātā iegūsiet no traipiem, gružiem, baktērijām un alergēniem brīvu dīvānu. 

Tīrīšana ar tvaika tīrīšanas metodi prasa īpašu uzmanību un zināšanas kā arī jāveic materiāla noturības pārbaude.  Katram audma tipam ir nepieciešams piemērot pareizo tīrīšanas metodi. Tvaiks ir ļoti maza molekula, kas ar lielu ātrumu un spiedienu spēj iekļūt vidziļākajās mēbeļu šķiedrās. Būtiska priekšrocība ir tā, ka tīrot ar tvaiku tiek samazināta baktēriju un mikrobu vairošanās iespēja. Pretstatā ķīmiskajiem tīrīšanas līdzekļiem, tvaiks uz notīrītās virsmas neatstāj alerģiju veicinošus nosēdumus. Tas ir jo īpaši svarīgi, ja mājās ir mazi bērni, kuri aktīvi cenšas iepazīt apkārtējo pasauli. Tīrot ar tvaiku, nav jāsatraucas arī par iespējamu ādas kairinājumu vai citiem riskiem veselībai. Tvaiks saista putekļus un neļauj alergēniem tikt izkliedētiem, līdz ar to ievērojami uzlabojas iekštelpu vide. dīvānu eksperti
 

Kāpēc izvēlēties dīvāna ekoloģisko tīrīšanu? 

Dīvānu tīrīšana ievērojami uzlabo vizuālo izskatu un pagarina tā lietošanas mūžu. Mēbeļaudums var kļūt par dažādu baktēriju un mikroorganismu mājokli, ja tas netiek regulāri kopts un tīrīts. Dīvāna ekoloģiskā tīrīšana atjaunos tā sākotnējo izskatu, izmantojot ekoloģiski tīrus produktus, kas nekaitēs Jūsu ģimenei, mājdzīvniekiem un apkārtējai videi. dīvānu tīrīšana 

Tradicionālie dīvānu ķīmiskās tīrīšanas līdzekļi ir pārpildīti ar dažādām, veselībai nelabvēlīgām ķīmiskām vielām. Šīs ķīmiskās vielas ir nevēlams viesis Jūsu mājās, tad kāpēc ļaut kādam tos smidzināt uz Jūsu dīvāna. Mēs uzskatām, ka ekoloģisko tīrīšanas līdzekļu izmantošana ir labākais risinājums, lai parūpētos par dīvāna tīrību, Jūsu veselību un apkārtējo vidi. Ķīmiskie tīrīšanas līdzekļi var saturēt dažādas nevēlamas un pat toksiskas vielas: pesticīdus, krāsvielas, smaržvielas, balinošo hloru u.c. dīvānu tīrīšana 

Mēs uzskatām, ka jebkurš cilvēks, kas apzinātos šo vielu klātbūtni, izvairītos no šo līdzekļu izmantošanas savā mājoklī. Šie tīrīšanas līdzekļi var izraisīt dažādas veselības problēmas: ādas iekaisums, enerģijas trūkums, slikta dūša, reiboņi. Aizsargājiet savu tuvinieku veselību, izvairoties no ķīmisko līdzekļu lietošanas. dīvānu tīrīšana

Jūsu pieredze ar mūsu servisu būs patīkama un vienkārša. Profesionāla apkalpošana un ērta komunikācija. Darbs tiks padarīts izcilā kvalitātē un profesionālā manierē. Pirmais solis ir pakalpojuma pieteikšana. Otrais solis ir cenas piedāvājuma saņemšana un darbu izpildes laika rezervēšana. Trešais solis- mēs ierodamies un izdarām savu darbu nevainojami. 

Mūsu serviss garantē vieglu un patīkamu pieredzi un augstāko rezultātu katrā tīrīšanas reizē. 

Apskatīt dīvānu tīrīšanas cenas ->  in conclusion

dīvānu tīrīšana
dīvānu tīrīšana
dīvānu tīrīšana

Eko-tīrīšanas līdzekļi likvidē traipus tik pat efektīvi, kā ķimiskie tīrīšanas līdzekļi.

Mūsu ekoloģiskais mēbeļauduma šampūns nesatur krāsvielas, smaržvielas, balinošo hloru, toksiskas vielas, ir pH neitrāls, hipoalerģisks un bioloģiski sadalāms.

Tīrīšanas laikā un pēc tīrīšanas, telpā neizplatīsies ķimisko līdzekļu kodīgais aromāts, smarža būs patīkama un neitrāla.

Zīmīgi, ka ekoloģiskās tīrīšanas pakalpojuma cena būtiski neatšķiras no tīrīšanas ar ķīmiskajiem tīrīšanas līdzekļiem.

Izmantojot mūsu servisu, varēsiet būt droši par ekoloģiski tīru un no ķīmikālijām brīvu vidi telpās, kurās Jūs un Jūsu ģimene uzturaties ikdienā.

Visit Us On FacebookVisit Us On Youtube

Jaunākie raksti blogā:

dīvānu tīrīšana

Tīrīšanu veicam izbraucot pie klienta

Visa veida tīrīšanas darbus veicam uz vietas, klienta telpās.  Mūsu darbinieki ieradīsies pie Jums, līdzi ņemot specializētas iekārtas (putekļu sūcējs, vakuuma sūkšanas iekārta, tvaika tīrīšanas iekārta) un visu nepieciešamo inventāru, lai  veiktu tīrīšanas darbus profesionālā manierē un augstākajā kvalitātē.

Mūsu darbinieki katru rītu sāk ar plašu smaidu, pozitīvu attieksmi un tīru darba uniformu. Iekštelpās strādājam īpaši rūpīgi, lai neviena netīrā ūdens pilīte nenonāktu un Jūsu baltā paklāja, baltajām sienām, mēbelēm vai parketa grīdas. Mēs organizējam augsta līmeņa darbinieku apmācību programmu, kas nepieciešama, lai mēs būtu droši par izcilu rezultātu, katrā pakalpojuma sniegšanas reizē. 

Sazinies ar mums!

Sūtiet foto ar tīrāmajiem elementiem izmantojot WHATSAPP, vai e-pastu. 
Mēs apskatīsim foto un informēsim Jūs par precīzu paklapojuma cenu nekavējoties!

Mūsu darbības reģions


Open chat
Powered by