Biroja paklāju tīrīšana

Biroja paklāju tīrīšana

Visvairāk gružus, putekļus un traipus sevī absorbē telpās esošie paklāji. Lai uzturētu paklāju izskatu un nodrošinātu ilgāku paklāja mūžu, tam ir nepieciešama profesionāla tīrīšana vismaz vienu reizi gadā.

Mēs saviem klientiem piedāvājam augstākās kvalitātes biroja paklāju tīrīšanu par pieņemamu cenu. Mēs tiekam galā ar dažādiem darba apjomiem, sākot ar mazām biroju telpām, līdz pat visas ēkas paklāju tīrīšanai.

Izmantojot mūsu pakalpojumus Jūs varēsiet būt droši, ka nolīgstat profesionālu, uzticamu un apdrošinātu servisu. Jūs varēsiet paļauties uz to, ka Jūsu biroja atkal būs atguvis tīrību un svaigumu. Mūsdienās paklājs ir populārākais grīdas segums modernu uzņēmumu birojos.Mūsu tīrīšanas serviss strādā ar profesionālu inventāru un tirgū atzītiem tīrīšanas līdzekļiem, kuri nodrošina gružu un traipu likvidāciju, nekaitējot paklāja struktūrai un materiālam. Kā arī paklāji tiek dezinficēti no nelabvēlīgajām baktērijām un putekļu ērcītēm, kuras ieperinājušās dziļi paklāja šķiedrā.

Ģenerāltīrīšanas laikā tiek likvidēti traipi un iztīrīti gruži un netīrumi no dziļākajām paklāja šķiedrām. Izmantojot mūsu biroja paklāju tīrīšanas pakalpojumu, Jūsu paklāji saglabās savu skaistumu un Jūs būsiet droši par tīru un veselīgu vidi saviem darbiniekiem un klientiem. Mūsu serviss garantē vieglu un patīkamu pieredzi un augstāko tīrības rezultātu katrā pakalpojuma sniegšanas reizē. 

Kas ietilpst biroja paklāju ģenerāltīrīšanas pakalpojumā?

  • Mēbeļu pārvietošana, vietās, kur tas ir nepieciešams.
  • Traipu un netīrumu pirmsapstrāde, lai nodrošinātu grūti iztīrāmu traipu, pilnīgu likvidāciju.
  • Paklāja apstrāde ar profesionālu tīrīšanas līdzekli, kurš izceļ gružus no paklāja dziļākajām šķiedrām.
  • Paklāja skalošana ar paklāju mazgāšanas iekārtu.
  • Paklāja žāvēšana ar vakuma sūkšanas iekārtu.
  • Saliekam palikņus zem mēbeļu kājām, lai tās paklājam žūstot, nesabojā paklāja šķiedru, 
  • Kvalitātes pārbaude kopā ar klientu, lai pārliecinātos par augstāko tīrīšanas rezultātu.

 

Sazinies ar mums


Aizpildiet saziņas formu un mēs ar Jums sazināsimies 24 stundu laikā
Pakalpojuma sniegšanas formā norādītā informācija ir konfidenciāla, tā tiks izmantota tikai klienta apkalpošanas nolūkos un netiks nodota trešajām personām.

Kontakti


Mūsu darbības reģions


Atsauksmes


Ādas mēbeļu tīrīšana

★★★★★
5 5 1
Profesionāli, klusi un korekti. Ļoti labi iztīrīts dīvāns. Vislabākās atsauksmes par firmu un darbiniekiem Kristapu un Oskaru.

Mīkstā grīdas seguma tīrīšana

★★★★★
5 5 1
Izcils serviss! Pasūtījām paklāja grīdu un dīvāna tīrīšanu, puiši iztīrīja bērna ratiņus bez maksas. Darbu kvalitāte izcila, es staroju. :))) Svaigums no eko līdzekļiem jūtams! :)

Matraču tīrīšana

★★★★★
5 5 1
Bija ļoti viegli saprasties ar projektu vadītāju, tiešām profesionāla attieksme un zināšanas. Patīkami bija, tas, ka darbinieki strādā ļoti pedantiski. Iesaku arī citiem izmantot šī servisa pakalpojumus.

Saņemiet atlaižu kuponus mīksto mēbeļu eko-tīrīšanai

Ievadiet vārdu un e-pasta adresi un saņemsiet kuponus savā e-pastā 1 minūtes laikā.

Kuponi ir nosūtīti!