Bērnu lietu tīrīšana


Bērnu lietu tīrīšana

Ja Jums ir mazi bērni, tad Jūs jau zināt cik neiespējami ir saglabāt bērnu sēdeklīti, bērnu ratiņus vai gultas matraci tīru. Mazuļi ir īpaši jūtīgi, pret apkārtējās vides ietekmi, tāpēc ir svarīgi uzturēt šo vidi ekoloģiski tīru. Netīrumi un gruži, kas vairojas netīra auduma šķiedrās, var nelabvēlīgi ietekmēt mazuļa imūnsistēmu un veselību. Tīrīšana pašu spēkiem var būt diezgan sarežģīts process, kā arī tradicionālie dīvānu tīrīšanas līdzekļi ir pārpildīti ar dažādām, veselībai nelabvēlīgām ķīmiskām vielām. Šīs ir vielas ir nevēlams viesis, Jūsu mazuļa tuvumā, tad kāpēc ļaut tos smidzināt uz bērnu ratiņiem vai gutas matrača?  

Mūsu tīrīšanas metodes nodrošina augstāko tīrības rezultātu, neradot kaitējumu Jūsu mazuļa veselībai un apkārtējai videi. Mēs tīrīšanas procesā izmantojam TIKAI ekoloģiskos tīrīšanas produktus. Tīrīšanas laikā likvidējam netīrumus, traipus un alergēnus no dziļākajām auduma šķiedrām, izmantojot tvaika tīrīšanas metodi. Tīrīšana atjaunos auduma vizuālo izskatu un ievērojami pagarinās tā lietošanas mūžu. 

 

Kas iekļauts bērnu lietu eko-tīrīšanas pakalpojumā?

Sausā tīrīšana
Likvidējam gružus, spalvas un netīrumus no virsmām un spraugām.

Traipu likvidēšana
Atrodam un likvidējam radušos traipus un smaku avotus, izmantojot profesionālu apgaismojumu un ekoloģiskos tīrīšanas līdzekļus.
Nevaram garantēt ilgi stāvējušu traipu pilnīgu likvidēšanu.

Tīrīšana ar tvaiku
Tīrīšanas laikā tiek likvidētas baktērijas un nelabvēlīgie mikroorganismi (alergēni un putekļu ērcītes )no dziļākajām auduma šķiedrām.

Vispārējā mazgāšana
Vispārējo mazgāšana, atjaunos auduma izskatu un liks atdzīvoties krāsai.

Ūdens noņemšana ar vakuuma
sūkšanas iekārtu

Veicam 95% ūdens noņemšanu ar vakuuma sūkšanas iekārtu. Žūšanas laiks pēc darbu izpildes ir 3-8 stundas.

Tīrīšanu veicam
izbraucot pie klienta

Visa veida tīrīšanas darbus veicam uz vietas, klienta telpās.  Mūsu darbinieki ieradīsies pie Jums, līdzi ņemot specializētas iekārtas (putekļu sūcējs, vakuuma sūkšanas iekārta, tvaika tīrīšanas iekārta) un visu nepieciešamo inventāru, lai  veiktu tīrīšanas darbus profesionālā manierē un augstākajā kvalitātē.

Mūsu darbinieki katru rītu sāk ar plašu smaidu, pozitīvu attieksmi un tīru darba uniformu. Iekštelpās strādājam īpaši rūpīgi, lai neviena netīrā ūdens pilīte nenonāktu un Jūsu baltā paklāja, baltajām sienām, mēbelēm vai parketa grīdas. Mēs organizējam augsta līmeņa darbinieku apmācību programmu, kas nepieciešama, lai mēs būtu droši par izcilu rezultātu, katrā pakalpojuma sniegšanas reizē. 

Visit Us On FacebookVisit Us On Youtube

Jaunākie raksti blogā:

Katru otro piektdienu, 15% atlaide visiem paklapojumiem!

Sazinies ar mums!

Sūtiet foto ar tīrāmajiem elementiem izmantojot WHATSAPP, vai e-pastu. 
Mēs apskatīsim foto un informēsim Jūs par precīzu paklapojuma cenu nekavējoties!

Mūsu darbības reģions


Open chat
Powered by