Ādas mēbeļu tīrīšana

Ādas mēbeļu tīrīšana

Ādas dīvāns vai krēsls ir izsmalcināts un vērtīgs papildinājums jebkurai telpai, bet atšķirībā no auduma mēbeļēm, tām ir nepieciešama papildu uzmanība, lai saglabātu tā  dabisko skaistumu. Veikalā nopērkamie ādas mēbeļu tīrīšanas līdzekļi uzlabo ādas izskatu īslaicīgi, bet lietojot tos ilgtermiņā tie var radīt bojājumus.  Lai ādas mēbeles saglabātu savu izskatu, tām nepieciešama profesionāla tīrīšana un aprūpe. Mūsu serviss garantē vieglu un patīkamu pieredzi un augstāko tīrības rezultātu katrā tīrīšanas reizē.

Ādas mēbeļu tīrīšana būtu jāveic 1-2 reizes gadā. Mēbeļu tīrīšanā iesakām izmantot profesionāla servisa pakalpojumus.  Mēs tīrīšanā izmantojam sertificētus ādas tīrīšanas līdzekļus, kuri ir pārbaudīti praksē un nodrošina ādas materiālu tīrību augstākajā pakāpē. Tie saglabā ādas dabiskās īpašības, ļauj tai elpot, tādā veidā novēršot plaisāšanu un nodiluma veidošanos. Gaišās ādas mēbeļu tīrīšanā izmantojam tikai destilētu ūdeni, jo krāna ūdens var radīt nevēlamas krāsu maiņas, vai nogulsnes.  

Ja Jūsu ādas mēbeļēm nepieciešama atsvaidzināšana, vai arī kārtīga tīrīšana, tad zvaniet: 2 061 4002, vai piesakiet pakalpojumu online!

 

Kas iekļauts ādas mēbeļu eko-tīrīšanas pakalpojumā?

 

Mēbeļu sausā tīrīšana
Likvidējam gružus un netīrumus no
visām mēbeļu virsmām un spraugām.

Traipu likvidēšana
Atrodam un likvidējam radušos traipus un smaku avotus, izmantojot tikai eko-tīrīšanas produktus.

Ādas mēbeļu vispārējā tīrīšana
Veicam vispārējo mēbeļauduma tīrīšanu, tā piešķir ādas mēbeļēm iespējami labāko izskatu.

Apstrāde ar ādas kondicionieri
Kondicionieris atjaunos ādas izskatu. Tas piešķirs ādai elastību un saglabās ādas dabīgās īpašības ilgtermiņā, 

Tīrīšanu veicam
izbraucot pie klienta

Visa veida tīrīšanas darbus veicam uz vietas, klienta telpās.  Mūsu darbinieki ieradīsies pie Jums, līdzi ņemot specializētas iekārtas (putekļu sūcējs, vakuuma sūkšanas iekārta, tvaika tīrīšanas iekārta) un visu nepieciešamo inventāru, lai  veiktu tīrīšanas darbus profesionālā manierē un augstākajā kvalitātē.

Mūsu darbinieki katru rītu sāk ar plašu smaidu, pozitīvu attieksmi un tīru darba uniformu. Iekštelpās strādājam īpaši rūpīgi, lai neviena netīrā ūdens pilīte nenonāktu un Jūsu baltā paklāja, baltajām sienām, mēbelēm vai parketa grīdas. Mēs organizējam augsta līmeņa darbinieku apmācību programmu, kas nepieciešama, lai mēs būtu droši par izcilu rezultātu, katrā pakalpojuma sniegšanas reizē. 

Pakalpojumu cenas

Divvietīga dīvāna tīrīšana

Trīsvietīga dīvāna tīrīšana

Stūra dīvānu tīrīšana

Dīvāna papildus elementu tīrīšana
(pufi u.c.)

Atpūtas krēsla tīrīšana

Sazinies ar mums


Aizpildiet saziņas formu un mēs ar Jums sazināsimies 24 stundu laikā
Pakalpojuma sniegšanas formā norādītā informācija ir konfidenciāla, tā tiks izmantota tikai klienta apkalpošanas nolūkos un netiks nodota trešajām personām.

Kontakti


Mūsu darbības reģions


Atsauksmes


Ādas mēbeļu tīrīšana

★★★★★
5 5 1
Ar veiktajiem darbiem esmu apmierināts. Ceru uz turpmāku sadarbību un ieteikšu arī citiem, kad jautās par mēbeļu tīrīšanu.

Mīksto krēslu tīrīšana

★★★★★
5 5 1
Kvalitatīvs darbs un operatīvs serviss. Paldies par sadarbību!

Matraču tīrīšana

★★★★★
5 5 1
Bija ļoti viegli saprasties ar projektu vadītāju, tiešām profesionāla attieksme un zināšanas. Patīkami bija, tas, ka darbinieki strādā ļoti pedantiski. Iesaku arī citiem izmantot šī servisa pakalpojumus.

Saņemiet atlaižu kuponus mīksto mēbeļu eko-tīrīšanai

Ievadiet vārdu un e-pasta adresi,  un saņemsiet kuponus savā e-pastā pāris minūšu laikā.
Pārbaudiet, vai tie nav iekrituši SPAM mapītē.

K U P O N I - I R - N O S Ū T Ī T I - !