Eko-serviss  >  Blogs  >  Kā likvidēt mājdzīvnieku atstātos traipus mājas apstākļos?
Kā likvidēt mājdzīvnieku atstātos traipus mājas apstākļos?
Daudziem no mums dzīve nav iedomājama bez mājdzīvniekiem. Diemžēl mūsu spalvainajiem draugiem nereti gadās “nelaimes gadījumi”, sevišķi jauniem suņiem un kaķiem, kas vēl nav pielāgojušies jaunajai videi. Taču daržreiz “nokārtoties” neīstajās vietās gadās pat visapmācītākajam mājdzīvniekam.

Mājdzīvnieku atstātie traipi ir īpaši noturīgi un to smaka ir asa un nepatīkama. Pilnīga traipu un smakas likvidēšana ir diezgan sareģīts process. Mēs Jums ieteiksim dažus risinājumus, kas var palīdzēt dažādu mājdzīvnieku atstāto traipu un smaku likvidēšanā.

Paturiet prātā, ka pirms izmantojat jebkuru tīrīšanas produktu uz paklāja vai mīkstajām mēbelēm, ir svarīgi to pārbaudīt uz neliela laukuma, neuzkrītošā vietā, pirms ķeraties klāt pie īstā traipa tīrīšanas.

Priekš urīna traipiem, ļoti labi darbojas etiķa un cepamās sodas maisījums. Cepamā soda un etiķis efektīvi novērš nepatīkamos aromātus. Samaisiet 200ml. remdenu ūdeni ar 200ml. balto galda etiķi, tam pievienojiet četras ēdamkarotes cepamās sodas, ielejiet to aerosola izsmidzinātāja pudelē un kārtīgi sakratiet. Iesākumā traipu nepieciešams nosusināt. Izmantojiet lielu daudzumu papīra dvieļus, vai atrodiet lupatu, kas Jums vairs nav vajadzīga, uzklājiet to problemātiskajai vietai, uzlieciet grāmatu uz lupatas un faktiski uzkāpiet uz grāmatas ar visu svaru. Tad lupatu izskalojiet un atkārtojiet šo procesu vairākas reizes. Tas izņems lielāko daļu traipa.

Tālāk, izsmidziniet sagatavoto šķidrumu uz problemātiskās zonas un ļaujiet tam pamērcēties apmēram piecas minūtes, tad uzmanīgi paberzējiet traipu un nosusiniet to ar lupatu vai papīra dvieļiem. Pēc tam novērtējiet situāciju, ja nepatīkamais aromāts vēl joprojām ir saglabājies, tad apsmidziniet tīrāmo laukumu ar pagatavoto tīrīšanas līdzekli un uzberiet tīru cepamo sodu uz tīrāmā laukuma. Atstājiet uz 15 minūtēm, tad vairākas reizes apsmidziniet ar tīru ūdeni un nosusiniet ar papīra dvieļiem.

Iespējams, ka traipu nāksies tīrīt vairākas reizes.

Šī metode, izpildīta rūpīgi un atkārtota vairākas reizes likvidēs līdz 95% no traipa un aromāta. Lai traipu un aromātu likvidētu pilnībā, būs nepieciešams izsaukt profesionālu mīksto mēbeļu tīrīšanas servisu.

___________ Stingri aizliegts Eko-blogā publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar Eko-blogā  publicētajiem materiāliem bez rakstiskas ANYTIME PROFESIONĀLĀ SERVISA atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, ir jānorāda publicētā materiāla avots.
Visit Us On FacebookVisit Us On Youtube

Jaunākie raksti blogā:

Katru otro piektdienu, 15% atlaide visiem paklapojumiem!

Sazinies ar mums!

Sūtiet foto ar tīrāmajiem elementiem izmantojot WHATSAPP, vai e-pastu. 
Mēs apskatīsim foto un informēsim Jūs par precīzu paklapojuma cenu nekavējoties!

Mūsu darbības reģions


Open chat
Powered by