Eko-serviss  >  Blogs  >  Kā iztīrīt vīna traipu mājas apstākļos.

Kā iztīrīt vīna traipu mājas apstākļos.

Sapotams, ka mums visiem patīk brīvdienas, tās ir paredzētas atpūtai un kopā būšanai, tā pat kā vīns. Taču viena neveikla kustība un nākamais ko Jūs ieraugāt uz paklāja vai dīvāna ir trekns traips no Jūsu mīļākā sarkanvīna. Nav nepieciešams “ķert kreņķi” par radušos traipu izlijušo vīnu (ja vien, Jūs patiešām mīlat vīnu).

Izpildot pāris vienkāršus soļus, Jūs tiksiet vaļā no sarkanvīna traipa, pirms tas kļūst par Jūsu mājas patstāvīgo iedzīvotāju. Pirms mēģiniet noņemt jebkura veida traipus pārliecinieties, vai paklājam/dīvānam nav īpašas tīrīšanas prasības, piemēram paklāji, kas izgatavoti no dabīgiem materiālem un paklāji, kas satur dabīgās krāsvielas. Gadījumā, ja neesat pārliecināts, nevilcinieties un sazinieties ar profesionālu tīrīšanas servisu.

Pirmkārt, tiklīdz vīns nokļūst uz paklāja, ņemiet vairākus tīrus papīra dvieļus vai lupatiņas un sāciet nosusināt traipu. Nosusināšana likvidēs 70% no traipa. Galvenais izvairāties no traipa berzšanas, traipa berzēšana to paplašinās un ierīvēs dziļāk paklāja vai mēbeļauduma šķiedrā. Kad esat veikuši traipa uzsūkšanu, tad veicam atlikušā traipa lividēšanu izmantojot veikalā nopērkamos traipu tīrīšanas līdzekļus, vai arī pagatavojam līdzekli paši, no mājās pieejamajām sastāvdaļām. Pirms sākat lietot jebkuru traipu tīrīšanas līdzekli, pārbaudiet tā iedarbību uz neliela laukuma, paklāja vai dīvāna neskartajā daļā (kādā stūrītī vai neredzamā daļā).

Sodas ūdens: Šī burbuļojošā mikstūra ir lieliski piemērota, lai iztīrītu lielāko daļu traipu. Burbuļi palīdz izkliedēt traipu un paaugstinātais skābes līmenis palīdz atdalīt trapu no dziļākajām paklāja vai mēbeļauduma šķiedrām. Turpiniet traipa tīrīšanu ar nosusināšanas metodi, līdz tas ir gandrīz pilnībā izgaisis.

Lai likvidētu sarežģītus traipus pilnībā, tai skaitā sarkanvīna traipus, ieteicams izsaukt profesionālu tīrīšanas servisu. Izmantojot drošas un efektīvas traipu likvidēšanas metodes un specializetas iekārtas, mēs Jums palīdzēsim atjaunot Jūsu paklāju un mīksto mēbeļu sākotnējo izskatu.

___________ Stingri aizliegts Eko-blogā publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar Eko-blogā  publicētajiem materiāliem bez rakstiskas ANYTIME PROFESIONĀLĀ SERVISA atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, ir jānorāda publicētā materiāla avots.
Visit Us On FacebookVisit Us On Youtube

Jaunākie raksti blogā:

Katru otro piektdienu, 15% atlaide visiem paklapojumiem!

Sazinies ar mums!

Sūtiet foto ar tīrāmajiem elementiem izmantojot WHATSAPP, vai e-pastu. 
Mēs apskatīsim foto un informēsim Jūs par precīzu paklapojuma cenu nekavējoties!

Mūsu darbības reģions


Open chat
Powered by