Eko-serviss  >  Blogs  >  Vai paklāju un mīksto mēbeļu tīrīšana var palīdzēt pret alerģijām?

Vai paklāju un mīksto mēbeļu tīrīšana var palīdzēt pret alerģijām?

Vai kāds no Jūsu tuviniekiem cieš no alerģijām? Tad Jums noteikti būtu jāparūpējas par to, lai Jūsu paklāji un mīkstās mēbeles tiktu profesionāli iztīrītas.

Alerģiskās reakcijas izraisa dažāda veida kairinājumi.

Pirmkārt tā var būt alerģija pret mājdzīvniekiem. Vai zinājāt, ka suņa vai kaķa, kažoks un spalvas nav īstie alerģijas izraisītāji. Visbiežāk alerģisko reakciju cēlonis ir blaugznas (atmirušās ādas pārslas), siekalas un urīna smaka. Tātad neatkarīgi no tā, cik gara vai īsa ir mājdzīvnieka spalva, jebkurš suns vai kaķis var izraisīt alerģisku reakciju. Jūs iespējams meklējat paklāju un mēbeļu tīrīšanas pakalpojumus, kas varētu likvidēt šos kairinātājus no Jūsu paklājiem un mēbelēm. Jūs variet paturēt savu mīļoto mājdzīvnieku un samazināt alerģiju ietekmi uz Jūsu dzīvi, izmantojot mūsu ekoloģiskās tīrīšanas pakalpojumus.

Otrais iemesls alerģisko reakciju izraisīšanai ir putekļu ērcītes. Precīzāk sakot, tie ir putekļu ērcīšu izkārnījumi, kas cilvēkiem nereti izraisa alerģiskas reakcijas.Ērcīšu biotops ir gulta. Pētījumi parādīja,ka 65% no visām mājā dzīvojošām ērcītēm sastopamas gultā. Puse no tām dzīvo matračos, bet otra puse – matraču pārklājos un segās. Taču tās var būt iemitinājušās Jūsu dīvanā vai miļākajā atpūtas krēslā, iespējams pat paklājā uz kura spēlējās Jūsu bērni. Putekļu ērcītes barojās no atmirušajām ādas šūnām, tāpēc vietās, kurās pavadāt ilgāko laiku (dīvāni, gultas u.c.), ir šajā ziņā problemātiskākās. Vai mājas putekļu ērcītes liecina par netīrību? Šāds jautājums noteikti var nedot mieru ikvienam, kas sastopas ar šo problēmu. Te atbilde ir pavisam droša: ”Nē”. Kaut arī jāatzīst, ka nekārtīgā mājsaimniecībā noteikti būs vairāk putekļu, kur ērcītēm dzīvot un vairoties. Taču, lai izvairītos no putekļu ērcītēm pilnībā, ar to vien nepietiks, ka uzturēsim savu mājsaimniecību normālā tīrības stāvoklī. Tas tāpēc, ka daudzas putekļu substances nevar likvidēt ar parastiem tīrīšanas paņēmieniem.

Lai iznīcinātu šos veselībai kaitīgos parazītus, nepieciešams ar karstu tvaika plūsmu apstrādāt gultas matračus, paklājus, mīkstās mēbeles, segas un spilvenus. Tas nepieciešams, jo putekļu ērcītes nespēj pārciest karstumu. Ērcītes dzīvo pie optimālās temperatūras 25ºC. Taču tās var izturēt gandrīz stundu pat pie 60º. Tvaika plūsmas temperatūtra ir vairāk kā 100ºC., tādējādi tiek izsvēpētas 99% ērcītes.

Trešais iemesls alerģisku reakciju izpausmēm var būt jūtība pret ķīmiskajiem tīrīšanas līdzekļiem. Produkti, kas satur balinātāju, šķīdinātājums, skābes, krāsvielas un smaržvielas noteikti var izraisīt alerģiskas reakcijas. Viens no iemesliem var būt “nedabīgā un spēcīgā” ķīmiskā viela, tomer papildus tam arī spēcīgas smaržvielas un ķīmiskie aromāti, var kairināt elpceļus izraisīt alerģiskas izpausmes.

___________ Stingri aizliegts Eko-blogā publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar Eko-blogā  publicētajiem materiāliem bez rakstiskas ANYTIME PROFESIONĀLĀ SERVISA atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, ir jānorāda publicētā materiāla avots.
Visit Us On FacebookVisit Us On Youtube

Jaunākie raksti blogā:

Katru otro piektdienu, 15% atlaide visiem paklapojumiem!

Sazinies ar mums!

Sūtiet foto ar tīrāmajiem elementiem izmantojot WHATSAPP, vai e-pastu. 
Mēs apskatīsim foto un informēsim Jūs par precīzu paklapojuma cenu nekavējoties!

Mūsu darbības reģions


Open chat
Powered by