Eko-serviss  >  Blogs  >  Padomi kā uzlabot gaisa kvalitāti iekštelpās.

Padomi kā uzlabot gaisa kvalitāti iekštelpās.

Tīrs un svaigs ievērojami uzlabo cilvēku vispārējo veselību un pašsajūtu ikdienā. Ikviens no mums apmēram pusi dienas pavada iekštelpās. Gaisa kvalitātei, ko elpojat ir liela ieteikme uz Jūsu dzīves kvalitāti. Tāpēc ir svarīgi rūpēties par gaisa kvalitāti Jūsu mājoklī.

Labā ziņa ir tāda, ka izmantojot dažus vienkāršus principus, piemēram, tīrīšanā izmantojot videi draudzīgus tīrīšanas līdzekļus un nelietojot ķīmiskos gaisa atsvaidzinātājus, Jūs uzreiz elposiet pavisam svaigāku gaisu.


Nepieciešams likvidēt visus gaisa piesārņojuma avotus, pat nelieli ķīmisko vielu daudzumi var ilgstoši palikt iekštelpās, jo īpaši karstajos un aukstajos mēnešos, kad tiek izmantots gaisa kondicionieri vai apkure un logi tiek pārsvarā turēti ciet.

Pieturieties pie videi draudzīgiem tīrīšanas līdzekļiem, izvairieties no visiem produktiem ar spēcīgu smaržu. Pievērsiet īpašu uzmanību ražotāju teiktajam. Meklējiet bioloģiskos tīrīšanas līdzekļus.

Regulāra telpu uzkopšana palīdzēs likvidēt putekļu ērcites, blaugznas, netīrumus un sadzīves putekļus, kā arī novērsīs to uzkrāšanos uz cietajām un mīkstajām virsmām. Pārliecinieties, ka Jūsu gultas matrcis tiek izsūkts ar putekļu sūcēju vienu reizi mēnesī. Novietojiet paklāju pie ieejas durvīm un uzturiet to tīru, lai samazinātu netīrumu ienešanu mājā. Iesakām izmantot putekļu sūcēju, kas aprīkots ar HEPA filtru.

Veiciet paklāju generaltīrīšanu vienu reizi gadā. Ja mājokļa grīdas sedz mīkstais grīdas segums, lielākos uzlabojumus iekštelpu gaisa kvalitātē sniegs paklāju ģenerāltīrīšana, ar nosacījumu, ka tīrīšanā netiek izmantoti ķīmiskie tīrīšanas līdzekļi.

Apkures vai gaisa kondicionēšanas sezonā var būt diezgan vilinoši izolēt telpas no āra gaisa, lai izvairītos no enerģijas tērēšanas, telpu sildīšanā vai dzesēšanā. Tas var novērst pie tā, ka elposim nostāvējušos gaisu, tas var uzkrāt nevālami daudz mitrumu, putekļus un alergēnus, kas nokļūst mūsu plaušās. Tātad ieteicams vēdināt telpas vismaz 1 reizi dienā, atverot plaši logus uz pāris minūtēm, lai veiktu pilnīgu gaisa nomaiņu. Kā arī nepieciešams sekot līdzi gaisa mitruma līmenim telpās, Ieteicamais gaisa relatīvais dzīvojamās telpās ir no 40 līdz 60%.

Uzmanības pievēršana sīkumiem atmaksājas.

Nav nepieciešams ieguldīt naudu dārgos
gaisa attīrītājos, lai uzlabotu gaisa kvalitāti iekštelpās. Dažas vienkāršas, ikdienišķas darbības palīdzēs Jums radīt milzīgu atšķirību, gaisa kvalitātē, ko elpojat ikdienā.

___________
Stingri aizliegts Eko-blogā publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar Eko-blogā  publicētajiem materiāliem bez rakstiskas ANYTIME PROFESIONĀLĀ SERVISA atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, ir jānorāda publicētā materiāla avots.

 

Visit Us On FacebookVisit Us On Youtube

Jaunākie raksti blogā:

Katru otro piektdienu, 15% atlaide visiem paklapojumiem!

Sazinies ar mums!

Sūtiet foto ar tīrāmajiem elementiem izmantojot WHATSAPP, vai e-pastu. 
Mēs apskatīsim foto un informēsim Jūs par precīzu paklapojuma cenu nekavējoties!

Mūsu darbības reģions


Open chat
Powered by