Krēslu tīrīšana

Krēslu tīrīšana

Traipi un putekļi, kas uzkrājušies krēslu lietošanas un glabāšanas laikā, liek mēbeļaudumam izskatīties nokalpojušam un vecam. Bet patiesībā, ir nepieciešams pavisam nedaudz, lai krēsli iegūtu savu otro jaunību un pavisam svaigu izskatu. Viesu sagaidīšana būs daudz patikamāka, apzinoties, ka visi krēsli ir tīri no gružiem un traipiem.

Krēslu tīrīšana atjaunos mēbeļauduma izskatu un pagarinās tā lietošanas mūžu. Izmantojot mūsu pakalpojumus Jūs varēsiet būt droši, ka nolīgstat profesionālu, uzticamu un apdrošinātu servisu. Jūs varēsiet paļauties uz to, ka Jūsu kresli būs atguvuši sākotnējo tīrību un svaigumu. Lai saglabātu krēslu sākotnējo skaistumu, tas ir regulāri jākopj ar sausās tīrīšanas metodi (ne retāk, kā 1 reizi mēnesī) un profesionālu ģenerāltīrīšanu ieteicams veikt ne retāk, kā 1 reizi gadā.

Kas iekļauts mīksto krēslu
eko-tīrīšanas pakalpojumā?

Krēslu sausā tīrīšana
Likvidējam gružus, spalvas un netīrumus no
krēslu virsmām un spraugām.

Traipu likvidēšana
Atrodam un likvidējam radušos traipus un smaku avotus, izmantojot profesionālu apgaismojumu un ekoloģiskos tīrīšanas līdzekļus.
Nevaram garantēt ilgi stāvējušu traipu pilnīgu likvidēšanu.

Tīrīšana ar tvaiku
Tīrīšanas laikā tiek likvidētas baktērijas un nelabvēlīgie mikroorganismi (alergēni un putekļu ērcītesno dziļākajām auduma šķiedrām.

Vispārējā mazgāšana
Vispārējo mazgāšana, atjaunos mēbeļauduma izskatu un liks atdzīvoties krāsai.

Ūdens noņemšana ar vakuuma
sūkšanas iekārtu

Veicam 95% ūdens noņemšanu ar vakuuma sūkšanas iekārtu. Žūšanas laiks pēc darbu izpildes ir 3-8 stundas.

Tīrīšanu veicam
izbraucot pie klienta

Visa veida tīrīšanas darbus veicam uz vietas, klienta telpās.  Mūsu darbinieki ieradīsies pie Jums, līdzi ņemot specializētas iekārtas (putekļu sūcējs, vakuuma sūkšanas iekārta, tvaika tīrīšanas iekārta) un visu nepieciešamo inventāru, lai  veiktu tīrīšanas darbus profesionālā manierē un augstākajā kvalitātē.

Mūsu darbinieki katru rītu sāk ar plašu smaidu, pozitīvu attieksmi un tīru darba uniformu. Iekštelpās strādājam īpaši rūpīgi, lai neviena netīrā ūdens pilīte nenonāktu un Jūsu baltā paklāja, baltajām sienām, mēbelēm vai parketa grīdas. Mēs organizējam augsta līmeņa darbinieku apmācību programmu, kas nepieciešama, lai mēs būtu droši par izcilu rezultātu, katrā pakalpojuma sniegšanas reizē. 

Pakalpojumu cenas

Atpūtas krēsla tīrīšana

Datorkrēsla tīrīšana

Virtuves krēsla tīrīšana

Mīkstā sēžamkrēsla tīrīšana

Sazinies ar mums


Aizpildiet saziņas formu un mēs ar Jums sazināsimies 24 stundu laikā
Pakalpojuma sniegšanas formā norādītā informācija ir konfidenciāla, tā tiks izmantota tikai klienta apkalpošanas nolūkos un netiks nodota trešajām personām.

Kontakti


Mūsu darbības reģions


Atsauksmes


Mīksto krēslu tīrīšana

★★★★★
5 5 1
Pateicamies Jūsu kolektīvam par laipno kumunikāciju un izcilo pakalpojuma kvalitāti. Noteikti imantosim Jūsu servisu atkārtoti.

Matraču tīrīšana

★★★★★
5 5 1
Serviss ir uzticams un profesionāls. Apkalpošanas ziņā citi var no Jums ņemt piemēru. Paldies!

Mīksto krēslu tīrīšana

★★★★★
5 5 1
Vienkaarshi super puishi!
page

Saņemiet atlaižu kuponus mīksto mēbeļu eko-tīrīšanai

Ievadiet vārdu un e-pasta adresi un saņemsiet kuponus savā e-pastā 1 minūtes laikā.

Kuponi ir nosūtīti!