Dīvānu tīrīšana

Dīvānu tīrīšana

 

Ir patīkami baudīt filmu vakaru ar tuviniekiem uz ērta un tīra dīvāna. Taču dīvāns ikdienā sevī uzņem lielu daudzumu netīrumu- izlijuši dzērieni, ēdiena drupatas, putekļi, mājdzīvnieku spalvas un nepatīkami aromāti. Atslābināšanās pēc kārtīgas darba dienas Jūsu mīļākajā dīvānā būs daudz patīkamāka, apzinoties, ka tas ir ekoloģiski tīrs.

Dīvāna tīrīšana ievērojami uzlabos tā vizuālo izskatu un pagarinās tā lietošanas mūžu. Mēbeļaudums var kļūt par dažādu baktēriju un mikroorganismu mājokli, ja tas netiek regulāri kopts un tīrīts. Dīvāna ekoloģiskā tīrīšana atjaunos tā sākotnējo izskatu, izmantojot ekoloģiski tīrus produktus, kas nekaitēs Jūsu ģimenei, mājdzīvniekiem un apkārtējai videi.

Tradicionālie dīvānu tīrīšanas līdzekļi ir pārpildīti ar dažādām, veselībai nelabvēlīgām ķīmiskām vielām. Šīs ķīmiskās vielas ir nevēlams viesis Jūsu mājās, tad kāpēc ļaut kādam tos smidzināt uz Jūsu dīvāna. Mēs uzskatām, ka ekoloģisko tīrīšanas līdzekļu izmantošana ir labākais risinājums, lai parūpētos par dīvāna tīrību, Jūsu veselību un apkārtējo vidi.  

Ķīmiskie tīrīšanas līdzekļi var saturēt dažādas nevēlamas un pat toksiskas vielas: pesticīdus, krāsvielas, smaržvielas, balinošo hloru u.c. Mēs uzskatām, ka jebkurš cilvēks, kas apzinātos šo vielu klātbūtni, izvairītos no šo līdzekļu izmantošanas savā mājoklī. Šie tīrīšanas līdzekļi var izraisīt dažādas veselības problēmas: ādas iekaisums, enerģijas trūkums, slikta dūša, reiboņi. Aizsargājiet savu tuvinieku veselību, izvairoties no ķīmisko līdzekļu lietošanas.

Regulāra dīvāna tīrīšana var ievārojami pagarināt tā mūžu un saglabāt to vislabākajā izskatā - vienmēr! Tas ir ieguldījums jūsu mēbeļu ilgmūžībā. Mēs garantējam augstāko tīrības rezultātu, izmantojot tikai ekoloģiski tīrus produktus un tvaika tīrīšanas iekārtu.

Kas iekļauts ādas mēbeļu eko-tīrīšanas pakalpojumā?

 

Mēbeļu sausā tīrīšana
Likvidējam gružus, spalvas un netīrumus no
visām mēbeļu virsmām un spraugām.

Traipu likvidēšana
Atrodam un likvidējam radušos traipus un smaku avotus, izmantojot profesionālu apgaismojumu un ekoloģiskos tīrīšanas līdzekļus.

Tīrīšana ar tvaiku
Tīrīšanas laikā tiek likvidētas baktērijas un nelabvēlīgie mikroorganismi (alergēni un putekļu ērcītes )no dziļākajām mēbeļauduma šķiedrām.

Vispārējā mēbeļauduma mazgāšana
Vispārējo mazgāšana, atjaunos mēbeļauduma izskatu un liks atdzīvoties krāsai.

Ūdens noņemšana ar vakuuma
sūkšanas iekārtu

Kondicionieris atjaunos ādas izskatu. Tas piešķirs ādai elastību un saglabās ādas dabīgās īpašības ilgtermiņā, 

Tīrīšanu veicam
izbraucot pie klienta

Visa veida tīrīšanas darbus veicam uz vietas, klienta telpās.  Mūsu darbinieki ieradīsies pie Jums, līdzi ņemot specializētas iekārtas (putekļu sūcējs, vakuuma sūkšanas iekārta, tvaika tīrīšanas iekārta) un visu nepieciešamo inventāru, lai  veiktu tīrīšanas darbus profesionālā manierē un augstākajā kvalitātē.

Mūsu darbinieki katru rītu sāk ar plašu smaidu, pozitīvu attieksmi un tīru darba uniformu. Iekštelpās strādājam īpaši rūpīgi, lai neviena netīrā ūdens pilīte nenonāktu un Jūsu baltā paklāja, baltajām sienām, mēbelēm vai parketa grīdas. Mēs organizējam augsta līmeņa darbinieku apmācību programmu, kas nepieciešama, lai mēs būtu droši par izcilu rezultātu, katrā pakalpojuma sniegšanas reizē. 

Pakalpojumu cenas

Divvietīga dīvāna tīrīšana

Trīsvietīga dīvāna tīrīšana

Stūra dīvānu tīrīšana

Dīvāna papildus elementu tīrīšana
(pufi u.c.)

Atpūtas krēsla tīrīšana

Foto no darbu izpildes:

.

.

.

Sazinies ar mums


Aizpildiet saziņas formu un mēs ar Jums sazināsimies 24 stundu laikā
Pakalpojuma sniegšanas formā norādītā informācija ir konfidenciāla, tā tiks izmantota tikai klienta apkalpošanas nolūkos un netiks nodota trešajām personām.

Mūsu darbības reģions


Atsauksmes


Ādas mēbeļu tīrīšana

★★★★★
5 5 1
Profesionāli, klusi un korekti. Ļoti labi iztīrīts dīvāns. Vislabākās atsauksmes par firmu un darbiniekiem Kristapu un Oskaru.

Ādas mēbeļu tīrīšana

★★★★★
5 5 1
Mani pilnībā apmierināja sniegto pakalpojumu kvalitāte un darbu izpildes laiks. Kā arī mani ļoti iepriecienājas, ka viss pēc darbu veikšanas bija sakartots un kārtīgs. Novēlu – tā arī turpināt.

Mīksto krēslu tīrīšana

★★★★★
5 5 1
Vienkaarshi super puishi!