Biroja paklāju tīrīšana

Biroja paklāju tīrīšana


M
ēs saviem klientiem piedāvājam augstākās kvalitātes biroja paklāju tīrīšanu par pieņemamu cenu. Mēs tiekam galā ar dažādiem darba apjomiem, sākot ar mazām biroju telpām, līdz pat visas ēkas paklāju tīrīšanai.

Izmantojot mūsu pakalpojumus Jūs varēsiet būt droši, ka nolīgstat profesionālu, uzticamu un apdrošinātu servisu. Jūs varēsiet paļauties uz to, ka Jūsu biroja atkal būs atguvis tīrību un svaigumu. Mūsdienās paklājs ir populārākais grīdas segums modernu uzņēmumu birojos. Lai saglabātu paklāja sākotnējo skaistumu, tas ir regulāri jākopj ar sausās tīrīšanas metodi un paklāja ģenerāltīrīšanu ieteicams veikt ne retāk, kā 1 reizi gadā.

Ģenerāltīrīšanas laikā tiek likvidēti traipi un iztīrīti gruži un netīrumi no dziļākajām paklāja šķiedrām. Izmantojot mūsu biroja paklāju tīrīšanas pakalpojumu, Jūsu paklāji saglabās savu skaistumu un Jūs būsiet droši par tīru un veselīgu vidi saviem darbiniekiem un klientiem. Mūsu serviss garantē vieglu un patīkamu pieredzi un augstāko tīrības rezultātu katrā pakalpojuma sniegšanas reizē. 

 

biroja paklāju tīrīšana

Pakalpojumu cenas

Biroja paklāju tīrīšana

Sazinies ar mums


Aizpildiet saziņas formu un mēs ar Jums sazināsimies 24 stundu laikā
Pakalpojuma sniegšanas formā norādītā informācija ir konfidenciāla, tā tiks izmantota tikai klienta apkalpošanas nolūkos un netiks nodota trešajām personām.

Kontakti


Mūsu darbības reģions


Atsauksmes


Matraču tīrīšana

★★★★★
5 5 1
Bija ļoti viegli saprasties ar projektu vadītāju, tiešām profesionāla attieksme un zināšanas. Patīkami bija, tas, ka darbinieki strādā ļoti pedantiski. Iesaku arī citiem izmantot šī servisa pakalpojumus.

Mīkstā grīdas seguma tīrīšana

★★★★★
5 5 1
Neticams gala rezultāts. Domāju, ka paklājs būs jāmaina, taču tagad izskatās kā jauns. Ātri un kvalitatīvi- iesaku!

Mīkstā grīdas seguma tīrīšana

★★★★★
5 5 1
Paklājs, kuru bērnu bija nošmulējuši 3 gadu garumā, izskatās kā jauns pēc pāris stundām. Prieks! Paldies!

Saņemiet atlaižu kuponus mīksto mēbeļu eko-tīrīšanai

Ievadiet vārdu un e-pasta adresi un saņemsiet kuponus savā e-pastā 1 minūtes laikā.

Kuponi ir nosūtīti!